Serbų spauda po pergalės prieš Lietuvą: „Aikštėje dominavo mūsų NBA trejetas“Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienio vakarą Kaune susitiko su Serbijos nacionaline komanda ir pralaimėjo varžovams antrąjį kartą iš eilės po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 91:95 (22:20, 15:25, 34:24, 20:26).Po šio mačo serbų žiniasklaida negailėjo liaupsių Sakramento „Kings“ gynėjui Bogdanui Bogdanovičiui.

Šis serbas suvertė net 27 taškus į Lietuvos rinktinės krepšį ir nukalė prieš musiškius.

„Bogdanovičius išpirko kaltę už 2015 m. Europos čempionato pusfinalyje pramestus tritaškius (jame Lietuva laimėjo 67:64, o B. Bogdanovičius pataikė tik 1 tritaškį iš 7-ių). Prabėgus 48 valandoms nuo mūšio Belgrade Serbija sugebėjo surengti puikų pasirodymą Kaune“, – rašo „Mozzart Sport“ žurnalistas Nikola Stojkovičius.

„Klasiškas B.Bogdanovičius. „Ereliai“ antrą kartą per 48 valandas nugalėjo Lietuvą, o aikštėje dominavo mūsų NBA trejetas“, – praneša blic.rs.„Blic“ taip pat išskyrė ir Nikolą Jokičių, kurio, pasak jų, niekaip nesustabdė Jonas Valančiūnas.

„Jokičius mėgsta juokauti, bet kai ateina metas žaisti, juokus jis pamiršta. Valančiūnas ir Sabonis bandė apsiginti prieš jį, tačiau aukštaūgis surinko 14 taškų ir atliko puikius penkius perdavimus. Verta paminėti, kad JV taip pat gerai žaidė ir pelnė 18 taškų bei sugriebė 7 kamuolius“, - informavo „Blic“.

„Brutali Bogdanovičiaus partija: „Karalius“ dramatiškoje kovoje sumalė Lietuvą. Dažnai sudėtį keitę serbai šeimininkams suteikė daug šansų. Lietuva nusiėmė daug kamuolių, gavo daugybę laisvų metimų, tačiau Serbija turėjo nuostabų Bogdaną Bogdanovičių, kuris į varžovų krepšį sukratė net 27 taškus“, – rašė „telegraf.rs" puslapis.

„Dar vienas mūsiškių triumfas. Lietuva taip ir neišsprendė Bogdanovičiaus mįslės, o mūsiškiai laimėjo net ir be traumuoto Milošo Teodosičiaus bei nežaidusio Nikola Milutinovo“, - rašė „Sportski žurnal“.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama