Reklaminis skydelis

V. Čeponis nesuprato trenerio sprendimo neregistruoti J. Valančiūno: „Jam dabar reikia kuo daugiau žaidybinės praktikos“Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsdama pasiruošimą pasaulio čempionatui Kinijoje iškovo dar vieną pergalę. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai turnyre Suomijoje 88:72 (21:12, 22:23, 27:21, 18:16) nugalėjo kitą pasaulio čempionato dalyvę Rusiją.Po rungtynių garsus televizijos komentatorius Vaidas Čeponis socialiniame tinkle „Facebook“ įvertino susitikimą.

Kviečiame paskaityti:„Įtikinamai nukalėm rusus, bet ši pergalė man džiaugsmo nesuteikė. Ne tik dėl to, kad tai kontrolinės rungtynės. Žaidimas buvo be galo banguotas, netrūko gerų, bet nestigo ir labai blogų atkarpų.

Be Aleksejaus Švedo Rusijos rinktinė puolime dvigubai ar net daugiau kartų silpnesnė. Be to, nežaidža Mozgovas, kai kurie kiti neblogi krepšininkai. Dalis žaidėjų apskritai beveik negirdėti. Šios Rusijos komandos sudėtis išties skysta.

Mūsiškių žaidime pamatėme nemažai broko. Vėl padarėme daugiau nei 20 klaidų. Jei tiek kamuolių pametame prieš gana agresyvią gynybą demonstravusius rusus, tai ką jau kalbėti, kai reikės kovoti su kur kas pajėgesniais priešininkais.

Šįkart dalis klaidų, manau, buvo dėl per didelio atsipalaidavimo ir atsainumo po triuškinamos pergalės prieš Suomiją. Kita priežastis – kai kurių mūsiškių meistriškumo stygius.

Pirmoje mačo dalyje smarkiai braškėjo komandinė gynyba. Gerai, kad rusai daug kartų prametė laisvi.

Sabonis iš esmės darė, ką norėjo aikštėje, bet dėl to per daug džiūgauti neverta. Domantas baudos aikštelėje neturėjo lygiaverčių oponentų. Gal gerai tik tai, kad Saboniukas pajuto ritmą ir renkamų taškų skonį.

Galbūt mūsų treneriai neregistravo Valančiūno dėl to, kad Domantas gautų daugiau minučių ir padidintų pasitikėjimą savo jėgomis kad ir žaidžiant prieš kur kas silpnesnius varžovus.

Kitaip nelengva paaiškinti, kodėl JV, vėliau nei dauguma kitų krepšininkų, pradėjęs pasirengimą pasaulio čempionatui, iki tol ilgą laiką nežaidę rungtynių, šįkart ilsėjosi. Jam dabar reikia kuo daugiau žaidybinės praktikos.

Kontrolinėse dvikovose iš esmės nematome klasikinių pikenrolų ir pikenpoų su Domantu. Jam nuolat kišami kamuoliai „ant ūselio" arba dar arčiau krepšio. Galbūt treneriai slepia kai kurias kortas.

Sabonis puikiai žaidžia pikenrolą. Pikenpopo pagalba jis gali atakuoti iš vidutinio nuotolio. Metimas iš 4-6 metrų nėra Sabonio stiprybė, bet kai per draugiškas rungtynes jis beveik neatakuoja iš vidutinio nuotolio, bus sunku pataikyti iš distancijos per planetos pirmenybes. Stiprios komandos neleis mūsų jaunajam talentui taip siautėti arčiau krepšio, kaip jis tai darė šeštadienį. Reikės mesti ir iš toliau. Na, bet treneriams geriau matyti.“, - rašė V. Čeponis.

Vaidas ČeponisReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama