Reklaminis skydelis

Būsimų Lietuvos varžovų rinktinę paliko svarbus aukštaūgisLietuvos rinktinės varžovai pasaulio čempionato H grupėje toliau byra. Šį kartą dar vieną žaidėją prarado Australijos nacionalinė komanda.Dėl asmeninių priežasčių rinktinę palieka 23-ejų aukštaūgis Jonah Boldenas.

Tai reiškia, jog Australijos rinktinės sąraše dabar jau bus likę 11 žaidėjų. Prieš tai iš komandos dėl menisko traumos pasitraukusiam Xavierui Cooksui komanda jau spėjo rasti pakeitimą – Mitchą Creeką.

„Tokiose situacijose visuomet esu su žaidėju. Pasitraukti iš nacionalinės komandos yra sunku bet kuriam krepšininkui. Laikas nėra pats geriausias, bet mums pasisekė, kad mūsų šalyje yra tiek daug krepšinio talentų, kurie žada pasinaudoti atsivėrusia galimybe“, - tvirtino Australijos rinktinės treneris Andrejus Lemanis.

Australijos rinktinės vienuoliktukas: Andrew Bogutas, Aaronas Baynesas, Jockas Landale'as, Nickas Kay'us, Joe Inglesas, Mitchas Creeksas, Chrisas Gouldingas, Cameronas Gliddonas, Matthew Dellavedova, Patty Millsas ir Nathanas Sobey.

Australija pasaulio čempionato H grupėje varžysis su Lietuvos, Kanados ir Senegalo rinktinėmis.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis