Paieška


Apsilankyk!Reklama

M. Kuzminskas iš Kinijos grįžo nusiminęs: čempionatą vadina emociškai sunkiausiu ir pyko ant teisėjų klaidų (VIDEO)Lietuvos rinktinė pirmadienį baigė kovas Pasaulio čempionate, kuomet sužaidė paskutinias L grupės rungtynes su Dominikos Respublikos krepšininkais.Iš karto po mačo rinktinės krepšininkai ir visas personalas išskrido namo, arba tiesiai į klubus, kur tęs savo klubinę karjerą.

Antradienį į Vilnių parskrido pirmieji žaidėjai, o rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas TV3 davė išskirtinį interviu.

"Blogos nuotaikos. Karjera nėra amžina ir tokie neišnaudoti šansai ilgam išlieka atmintyje. Emociškai man tai buvo sunkiausias čempionatas. Tiek dėl asmeninio pasirodymo, tiek dėl komandos rezultatų. Važiavome tikrai ne dėl tokio rezultato. Turėjome stiprią komandą. Gaila, bet nieko nepadarysi.

Nemėgstu komentuoti apie teisėjus, tačiau klaidų buvo aibę. Ganėtinai sunku buvo susikoncentruoti į varžybas, kai teisėjai taip švilpdami išmušdavo iš ritmo. Nesažininga, kai rezultatą lemia ne žaidėjai, o teisėjų klaidos", - pasakojo M. Kuzminskas.BasketZone.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama