Reklaminis skydelis

A. Džordževičius teisinosi dėl JAV rinktinei pasiųstos frazės (VIDEO)Ketvirtadienį Serbai nugalėjo JAV rinktinę ir tęsią kovą dėl pasaulio čempionato penktos vietos. Po mačo Serbijos rinktinės treneris Aleksandras Džordževičius prisiminė savo garsiąją frazę, kurią ištarė prieš čempionatą. Jis palinkėjo JAV krepšininkams Dievo pagalbos, jeigu jiems teks žaisti prieš Serbiją.„Tegul jie žaidžia savo krepšinį, o mes žaisim savo, o jeigu mes susitiksime – tepadeda jiems Dievas“, – taip prieš mėnesį kalbėjo serbas.

A. Džordževičius tikino, kad savo fraze nenorėjo parodyti nepagarbos varžovams.

„Jeigu iš manęs atimsite ironiją, aš, kaip treneris, nebeturėsiu tiek daug ginklų. Nenorėjau nieko įžeisti. Priešingai, pasakiau tai norėdamas savo auklėtiniams suteikti pasitikėjimo ir užtikrintumo. Netikiu, jog kažkas galėjo įsižeisti. Kiekvienas kovotojas turi laisvę reikšti savo mintis. Galbūt mes šiandien ir patvirtinome šią frazę“, - teigė treneris.

Serbas didžiavosi, kaip jo kariauna sureagavo į praleistą antausį

„Miegas kelias naktis savo lovose padėjo. Visas tas keliavimas ir taip, kaip buvo suorganizuotas čempionatas mums visai nepadėjo. Tikėjau, kad mano auklėtiniai norės šiandien įrodyti, kad esame gera komandoje, nors skaudžiai pralaimėjome ketvirtfinalyje“, – teigė treneris.Serbai šeštadienį dėl 5 vietos kovos su Čekija.

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama