K. Maksvytis Lietuvos rinktinės netreniruos: „Parma“ neišleidžia trenerioPermės „Parma“ klubas išplatino pranešimą, kad Permės „Parma“ nusprendė neišleisti trenerio Kazio Maksvyčio treniruoti Lietuvos rinktinės.K. Maksvytis buvo pagrindinis kandidatas tapti rinktinės treneriu.

Pagrindinė uždegtos raudonos šviesos priežastis – klubo noras, kad treneris orientuotųsi į Permės ekipos pasirodymą VTB Vieningoje lygoje.

„LKF pasiūlymas mums buvo maloni, bet netikėta staigmena. Mes dar kartą įsitikinome, kad pasirinkome aukštos klasės ir geidžiamą trenerį. Tačiau, kuomet vasarą pasirašėme sutartį su K. Maksvyčiu, pagrindinė sąlyga buvo visiškas jo pasinėrimas į darbą Permėje. Suprantame trenerio norą padėti savo šalies rinktinei, tačiau VTB Vieningoje lygoje laukia sunkus sezonas, o „Parmai“ reikia trenerio, kuris būtų visą sezoną šalia.

Šiomis sąlygomis joks klubas negali sau leisti prabangos, jog strategas dirbtu dviem frontais. Esame pasirengę grįžti prie šio klausimo aptarimo prieš kito sezono pradžią“, – kalbėjo klubo prezidentas Sergejus Boguslavskis.

Pranešime cituojamas ir strategas, pripažinęs, jog negalėjo laužyti vasarą pasiekto susitarimo su Permės klubu.„Darbas nacionalinėje komandoje kiekvienam būtų didžiulė garbė, – tikino K. Maksvytis. – Buvau pasiruošęs derinti darbą klube ir rinktinėje, tačiau tokia sąlyga mano sutartyje nėra numatyta. Pasirašydamas sutartį su Permės komanda prisiėmiau įsipareigojimus, kurių negaliu neįvykdyti. Turiu gerbti klubo sprendimą."
Primename, kad Lietuvos rinktinei naujojo trenerio prireikė po pasaulio čempionato Kinijoje, kai iš pareigų pasitraukė Dainius Adomaitis.

2020-ųjų vasarą Lietuvos rinktinė kovos olimpiniame atrankos turnyre.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama