Paieška


Apsilankyk!Reklama

P. Jankūnas – prie legendų trejeto slenksčioKauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas jau šį penktadienį turi galimybę patekti tarp trijų rezultatyviausių visų laikų Eurolygos žaidėjų.Šiuo metu veterano sąskaitoje yra 2992 taškai, o rezultatyviausiųjų sąraše Paulius yra ketvirtas.

Trečioje pozicijoje su 2998 taškais yra kitas aukštaūgis veteranas – „Real“ kapitonas Felipe „Reyesas“, kuris šį vakarą Belgrade taip pat bandys rinkti taškus metimais į „Crvena Zvezda“ krepšį.

Tiesa, didelio jo rezultatyvumo tikėtis sunku, nes ispanas Eurolygoje šį sezoną sužaidė vos 4 min. ir taškų nepelnė – aikštėje jis buvo pasirodęs per Kaune pralaimėtas rungtynes.

Verta paminėti ir tai, kad ant kulnų F. Reyesui ir P. Jankūnui šiame sąraše lipa dar du žaidėjai. Penktoje vietoje esantis Georgios Printezis yra pelnęs 2984 taškus, o šeštoje pozicijoje esantis Sergio Llullas – 2902.

Rezultatyviausias visų laikų Eurolygos žaidėjas yra Juanas Carlosas Navarro (4152), antras sąraše žengia Vassilis Spanoulis (4050).

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama