Graikijos žiniasklaida: „K. Kemzūra buvo dviem galvom geresnis už Šarą“Penktadienį Eurolygos aštuntajame ture iš toli netaikliai atakavę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Graikijoje nusileido Pirėjo „Olympiacos“ komandai 74:83 (18:19, 21:18, 16:23, 19:23).Graikijos žiniasklaida po pergalės džiaugėsi Pirėjo ekipos žaidime atsiradusia tvarka bei gyrė už tai būtent Kęstutis Kemzūrą.

„Seniai matėme, kad „raudonieji“ turėjo planą, rodė koncentraciją, pasiaukojimą ir aistrą. Kemzūra drąsiai darė taktinius ėjimus, o tai garantavo pergalę. Šįkart jis buvo dviem galvom geresnis už Šarą. Ši pergalė „Olympiacos“ komandai buvo gaivus oro gurkšnis“, – rašo gazzetta.gr apžvalgininkas Nikos Papadogiannis.

„Kemzūra puikiai pasiruošė šiam susitikimui bei pagirtinai rotavo savo sudėtį, žinojo, kada aikštelėje reikia daugiau energijos, o kada tempą reikia prilėtinti. Be to, Kemzūra nuostabiai reagavo į Jasikevičiaus manevrus bei tinkamai išnaudojo Vassilį Spanoulį“, – akcentavo Fosonline.gr

„Metus iš metų „Olympiakos“ klubo vežimą paskui save tempiantys Vassilis Spanoulis ir Giorgios Printezis nebėra tokie jauni, tačiau šių krepšininkų svarus indėlis komandai vis dar yra milžiniškos vertės. Būtent jie vėl sulypdė „Olympiakos“, o Jasikevičius nesurado būdų sustabdyti šiuos senukus. Strategas stengėsi atskleisti jų silpnąsias savybes gynyboje, tačiau tai neišdegė, nes Kęstutis Kemzūra puikiai pažįsta „Žalgirį“, - rašė „Sport24“.

Tuo tarpu SDNA mano, jog K. Kemzūrai tai turėtų būti viena saldžiausių karjeros pergalių.

„Kemzūra nėra pirmos klasės, galbūt netgi ne antros klasės treneris, tačiau šįkart jis darbą atliko aukščiausiu lygiu. Lietuvis nuteikė komandą kovoti bei atliko tinkamus ėjimus rungtynių metu. Tai buvo saldi Kęsto pergalė, kuri leido atsikvėpti, tačiau „Olympiakos“ turi toliau žygiuoti į priekį“, - mano SDNA apžvalgininkai.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama