Dar vienas fantastiškas A. Juškevičiaus šou nepadėjo: K. Maksvyčio auklėtiniai patyrė pralaimėjimą

Adas Juškevičius antrose VTB Vieningosios lygos rungtynėse surengė įspūdingą šou, tačiau jo komanda pralaimėjo paskutinių sekundžių trilerį.

Permės "Parma" (1/6) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis bei rungtyniauja du lietuviai, namie 88:89 (23:19, 21:20, 22:25, 22:25) nusileido Kazanės "Uniks" (4/3) ekipai.

Prasidėjus paskutinei minutei aikštės šeimininkai pirmavo 85:82, tačiau tuomet praleido du dvitaškius - 85:86. Likus 15 sekundžių prie baudų metimo linijos stojęs Marekas Mejeris abu kartus buvo netikslus, o Vangelis Mantzaris neklydo.

Svečiai nerizikavo praleisti tritaškio ir prasižengė prieš A.Juškevičių, kuris pataikė tik vieną baudos metimą. Vėliau lietuvis dar kartą stojo prie baudų metimo linijos ir tyčia prametė antrąjį, o kamuolį puolime atkovojo Nikolajus Žmako. M.Mejeris galėjo išplėšti pratęsimą laikrodžiui rodant nulius, tačiau antras baudos metimas tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Juškevičius per 35 minutes pelnė net 34 taškus (4/7 dvit., 7/11 trit., 5/7 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, po 3 kartus suklydo bei prasižengė bei užfiksavo 30 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suoelio pakilęs Eigirdas Žukauskas per 26 minutes įmetė 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius suklydio ir surinko 9 efektyvumo balus.

15 taškų pridėjo M.Mejeris (9 atk. kam.), 9 - N.Žmako, 8 - Maksimas Grigorjevas (6 atk. kam.).

Nugalėtojams Jamaras Smithas (8/10 dvit., 4/10 trit.) pelnė 31, Errickas McCollumas - 18, Reymaras Morganas (3 per. kam.) - 12 taškų.

Priminsime, kad pirmadienį A.Juškevičius į R.Kurtinaičio vadovaujamos Maskvos srities "Chimki" krepšį įmetė net 37 taškus.