Š. Jasikevičius liko patenkintas pavykusia repeticija Pasvalyje prieš dvigubą Eurolygos savaitę (VIDEO)Kauno „Žalgirio“ (10/0) ekipa pademonstravo savo visą pajėgumą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir be jokio gailesčio sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3/7).Lietuvos čempionai 108:64 (31:12, 27:9, 30:18, 20:25) nepasigailėjo pasvaliečių ir iškovojo didžiausią sezono pergalę.

Po mačo „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius priekaištų žaidėjams neturėjo ir pasidžiaugė, jog pavyko pataupyti žaidėjų jėgas prieš dvejas kitos savaitės Eurolygos rungtynes.

„Visą laiką būna dalykų, kurių nepadarome, bet šiandien tikrai turime būti patenkinti rungtynėmis. Turėjome rotuoti žaidėjus prieš sunkią dvigubą savaitę, pasižaidė tie, kuriems tikrai reikia daugiau žaisti. Esu labai patenkintas šiuo vakaru.

Prieš mačus su Atėnų ir Belgrado komandomis labiau dėliojome planus iš krūvio pusės, o ne taktikos“, - sakė Šaras.

„Mes negalime atsakyti „Žalgiriui“ nei fiziškumu, nei greičiu, nei sprendimais. Liūdina, kad per kelis mėnesius nepadarėme jokio žingsnio į priekį. Tai buvo žingsnis atgal ir tai liūdina labiausiai“, – nusivylimo neslėpė Gediminas Petrauskas.

LKL.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama