Paieška


Apsilankyk!Reklama

Š. Jasikevičius gyrė K.C. Riversą, D. Adomaitis kritikavo tvarkaraštį (VIDEO)Kauno „Žalgiris" sekmadienį savo arenoje 78:72 įveikė Vilniaus „Rytą" ir LKL čempionate iškovojo 13-ą pergalę iš eilės. Tačiau šios rungtynės iš kauniečių pareikalavo daug jėgų ir valios pastangų.Pirmame kėlinyje „Žalgiris" varžovams leido susikrauti net 15 taškų persvarą (10:25), o rezultatą savo naudai persvėrė tik trečio ketvirčio pabaigoje.

„Rungtynes pradėjome netinkamai susikaupę, nes žaidėjams nesugebėjome išaiškinti, kokios svarbos tai mačas. Neįtikinome jų, bet jie kažkaip ištraukė rungtynes, antrą jų dalį sužaisdami vyriškiau. Gerai, kad „Rytas" nebuvo labai toli pabėgęs", – po rungtynių sakė „Žalgirio" treneris Šarūnas Jasikevičius.

Anot jo, šį kartą komandą gelbėjo ir geresnis taiklumas, mat šeimininkai pataikė 10 tritaškių iš 22 (45 proc.).

„Žalgirio" naujokas K.C. Riversas komandoje sužaidė 5-ąsias rungtynes. Amerikietis pelnė 5 taškus (1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Š. Jasikevičius gyrė Kauno komandoje vis labiau apsiprantantį legionierių: „K.C. Riversas palieka gerą įspūdį, labai stengiasi. Jis naujas žaidėjas, bet gerai supranta mūsų sistemą. Jam trūksta greičio, fizinės ištvermės, bet šiuos dalykus K.C. Riveras bando kompensuoti sunkiai dirbdamas. Manau, galbūt dėl to ir tenkančio didesnio krūvio jo žaidimas banguoja, bet jei jis toliau taip dirbs, ateityje mums stipriai padės."

„Ryto" treneris Dainius Adomaitis apgailestavo, kad tris kėlinius pagirtinai kovoję jo auklėtiniai sustojo lemiamu metu.

„Tris kėlinius laikėmės plano, bet paskutiniame nusileidome „Žalgriui" atletiškumu, padarėme 7 klaidas, o tai ir nulėmė pralaimėjimą. Buvo priimami prasti sprendimai, atliekami netinkami perdavimai neįvertinant situacijos. Ką tobulinome treniruotėse, to neperkėlėme į rungtynes", – pažymėjo Vilniaus klubo strategas.

Antradienį „Ryto" laukia labai svarbus Europos taurės mūšis su Bursos „Tofaš" klubu. Todėl D. Adomaitis nebuvo patenkintas tokiu įtemptu rungtynių tvarkaraščiu.

„Antradienį mūsų laukia svarbiausios sezono rungtynės. Bet ir čia buvo visos Lietuvos derbis, jame didelė atsakomybė ir ambicijos. Gaila, kad taip „sukrito" tvarkaraštis. Žaidėme prieš „Žalgirį" galvodami apie antradienio rungtynes ir tam ruošdamiesi. Po šios kovos vyrai atrodė pavargę. Gaila, kad privalome žaisti dvejas svarbias rungtynes per tris dienas", – stebėjosi D. Adomaitis.Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama