Paieška


Apsilankyk!Reklama

Šaras atskleidė savo ir krepšinio meilės istoriją bei išvardino vaikystės dievukus – visi jie žalgiriečiaiEurolyga supažindina krepšinio sirgalius su komandų treneriais bei jų istorijomis, kaip buvo pamiltas krepšinis.

Šį kartą dėmesys buvo skirtas Kauno „Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui, kuris su malonumu prisiminė savo pirmuosius žingsnius šioje sporto šakoje.

„Augau Kaune ir man buvo šešeri metai, kai pradėjau žaisti krepšinį. Mane tėtis atvedė į treniruotes.  

Pamenu sporto salę, trenerius, Kauno krepšinio mokyklą. Buvau labai laimingas galėdamas sportuoti.

Mane krepšinis patraukė, nes daug jį stebėjau per televiziją, kai žiūrėjau į žaidžiantį „Žalgirį“.Pamenu, kad eidavau su tėčiu į rungtynes, net bilietus sunku būdavo gauti. Sėdėdavau tėčiui ant kelių“, – prisiminimais dalijosi jis.

Š.Jasikevičius ilgai negalvodamas įvardijo ir Lietuvos žaidėjus, kurie jam darė didelę įtaką.  

„Kauno komandos žaidėjai buvo tie, kurie man padarė didelę įtaką. Arvydas Sabonis, Rimas Kurtinaitis, Valdemaras Chomičius – šie vyrukai buvo kažkas tokio, nes stebėdavome juos per televiziją. Kuomet juos tiek rodo, jie tampa herojais, bandai atkartoti tai, ką daro jie“, – pasakojo „Žalgirio“ strategas.

Treneris nė kiek neabejodamas patvirtino, kad krepšinį pamilti buvo labai lengva, o jam konkurencijos beveik ir nebuvo.  

„Pamilti šį žaidimą buvo lengva. Mėgau visada ir tenisą, o kai studijavau JAV, pamėgau ir golfą. Bet jie niekada neprilygo krepšiniui, kuris buvo didžioji gyvenimo dalis“, – teigė Š.Jasikevičius.


lrytas.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama