Paieška


Apsilankyk!Reklama

Š. Jasikevičius: „Gal Gustys šiuo metu yra geresnis už kai kuriuos mūsų žaidėjus“ (VIDEO)Sekmadienį „Betsafe–LKL“ keturioliktajame ture „Žalgirio“ arenoje rungtyniavę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo sunkią pergalę prieš Šiaulių „Šiaulių“ komandą 86:80 (17:23, 26:23, 23:14, 20:20) ir išliko nepralaimėję vietinėse pirmenybėse.Š. Jasikevičiaus kariaunai laimėti nesutrukdė pro šalį svaidyti tolimi metimai. Kauniečiai pataikė 7 tritaškius iš 39 (17 proc. taikl.), kuomet „Šiauliai“ įmetė 3 tritaškius iš 12 (25 proc. taikl.).

„Nėra jokio plano mesti daugiau tritaškių ar mažiau. Planas yra žaisti agresyvų krepšinį, dalintis kamuoliu, išpildyti detales. Jeigu varžovas leidžia išsimesti 40 tritaškių, metame 40, jeigu leis 60, mesime 60. Jeigu varžovas Eurolygoje leis 10, mesime 10“, – sakė Š. Jasikevičius.

Antano Sireikos kariauna susitikimo pradžioje netikėtai išsiveržė į priekį 21:11, o priekyje svečiai buvo ir įpusėjus rungtynėms – 46:43.

Kauniečiai pakeitė rungtynių eigą spurtuodami 15:0 bei persverdami rezultatą savo naudai 55:46, tačiau „Šiauliai“ rankų nenuleido.

Šiauliečiai patys surengė sėkmingą atkarpą 22:6 bei ketvirtojo kėlinio viduryje vėl išsiveržė į priekį 75:72. Vis dėlto paskutinės dvi minutės sėkmingiau susiklostė favoritams.

„Vyrams pasakiau porą žodžių, kad esu dėkingas už tai, kaip kovėsi. Labai gaila, kad nepavyko ištaisyti tokių klaidų, kažkur protingiau sužaisti. Už pastangas padėkojau, nes tikrai neturiu priekaištų, kai žmogus nežino ką padaryti arba suklysta. Čia nėra ką kaltinti“, – teigė A. Sireika.
LKL.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama