Paieška


Apsilankyk!Reklama

Ryžto kupinas D. Ewingas: turime visus šansus pakartoti praėjusio sezono sėkmęVienas geriausių visų laikų Klaipėdos „Neptūno" legionierių Danielis Ewingas penktadienį jau plušėjo vakarinėje komandos treniruotėje, o po jos sakė besijaučiantis taip, lyg iš uostamiesčio klubo nė nebūtų išvykęs.

Su legendiniu Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinės treneriu Mike'u Kryzewski Duke'o universitete dirbęs įžaidėjas negailėjo komplimentų vyriausiajam „Neptūno" treneriui Dainiui Adomaičiui, komandos draugams ir, žinoma, Klaipėdos klubo sirgaliams.

Interviu metu „bcneptūnas.lt" svetainei 33-ejų D. Ewingas dalijosi prisiminimais apie įspūdingą 2015–2016 m. sezoną ir teigė, kad šį pavasarį komanda vėl gali sukurti ypatingą istoriją.

„Turime visus šansus pakartoti praėjusių metų sėkmę. Tikiuosi, kartu patirsime smagių emocijų ir sukursime dar vieną įspūdingą sezoną", – kupinas geros nuotaikos ir ryžto kalbėjo amerikietis.

Kodėl nusprendėte palikti Izraelio ekipą ir grįžti į Klaipėdą?

– Žinote, situacija Ašdodo „Maccabi" ekipoje nebuvo pati geriausia. Komandai žaidimas kažkodėl tiesiog nesiklijavo ir iki šiol neturiu tam paaiškinimo. Tikiuosi, kad klubas antroje sezono pusėje žais geriau ir ras išeičių, tačiau „Neptūnas" man buvo daug patrauklesnis variantas ir labai džiaugiuosi vėl sugrįžęs į Klaipėdą.

Kokie jūsų priminimai apie praėjusį sezoną?

– Praėjęs sezonas buvo puikus. Tai buvo istorinis sezonas „Neptūno" klubui. Turėjome tikrai gerą komandą ir puikią dvasią. Arena visuomet būdavo perpildyta atsidavusių sirgalių ir žaisti tokioje atmosferoje buvo tikras malonumas. 2015–2016 m. sezoną iki šiol prisimenu tik su didžiausiu džiaugsmu.

Ką manote apie „Neptūno" trenerį D. Adomaitį?

– Šis specialistas taip pat puikus. D. Adomaitis yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl čia sugrįžau. Kai sulaukiau pasiūlymo atvykti, tai nebuvo sunkus sprendimas. Iškart pagalvojau apie trenerį ir komandinę dvasią, kurią kurdavo žaidėjai ir sirgaliai. Dainius supranta, kokio tipo komandą turi ir kaip ji turi žaisti. Kai vadovauja jis, man žaisti yra labai lengva. Į Klaipėdą stengiausi atvykti kaip tik įmanoma greičiau. Pagaliau visi techniniai dalykai išspręsti ir štai aš čia.

Koks jausmas vėl žaisti kartu su Martynu Mažeika, Jerai Grantu ir kitais komandos draugais, su kuriais sukūrėte istoriją?

– Mūsų santykiai su šiais ir kitas vyrukais visada buvo išskirtiniai. Po pirmos treniruotės įspūdis toks, kad niekur nebuvau išvykęs ir Klaipėdoje esu nuo pat sezono pradžios. Tikiuosi, kad mums reikalai likusioje sezono dalyje klostysis gerai ir ruošiuosi prie tos sėkmės prisidėti.

Kokia šiuo metu jūsų sportinė forma?

– Šį sezoną neturėjau jokių traumų, todėl tikrai esu geroje formoje.

Kiek reiks laiko, kad užmegztumėte tinkamus žaidimo ryšius su visais komandos draugais?

– Nežinau, praėjusią vasarą komandos sudėtyje įvyko tam tikri pasikeitimai, tačiau tikiuosi, kad man neprireiks daug laiko adaptuojantis. Esu pasirengęs sunkiai dirbti ir kuo greičiau duoti konkrečios naudos „Neptūnui".

Ką šį sezoną „Neptūnas" gali pasiekti Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir FIBA Čempionų lygoje?

– Žvelgiant į dabartinius rezultatus, komanda LKL čempionate neblizga, bet sezonas yra labai ilgas ir mes turime visus šansus pakartoti praėjusių metų sėkmę. FIBA turnyre taip esame dėkingoje situacijoje. Turime gerinti savo žaidimą, išvengti traumų ir galingai užbaigti sezoną.

Sirgaliai gali tikėtis aikštėje jus išvysti jau sekmadienio mače su Pasvalio „Pieno žvaigždžių" ekipa?

– Taip, su treneriu tai jau aptarėme. Esu pasiruošęs ir sekmadienį bus pirmos mano rungtynės „Neptūne" šį sezoną.

Jūsų žinutė visiems „Neptūno" gerbėjams.

– Bičiuliai, tiesiog noriu jums padėkoti už visus tuos sveikinimus, kurių sulaukiau sugrįžęs į Klaipėdą. Su „Neptūno" sirgaliais jaučiu ypatingą ryšį, todėl nekantriai laukiu susitikimo su mėlynai baltų sirgalių armija arenoje. Tikiuosi, kartu patirsime smagių emocijų ir sukursime dar vieną įspūdingą sezoną.alt


BcNeptunas.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama