Reklaminis skydelis

Praėjusio moterų taurės finalo herojė: „Lemiamose rungtynėse reikia perlipti per save“Sėkmingai Lietuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) turnyre startavusi Marijampolės „Sūduvos" komanda titulo gynybą pradėjo be vienos svarbiausių komandos krepšininkių Ritos Milieškienės.Krepšininkės, kuri dar pernai savo patirties dėka padėjo Lietuvos čempionėms panaikinti dviženklį deficitą ir dramatiškai triumfuoti finale Jonavoje 76:68 prieš Vilniaus „Kibirkšties" ekipą.

„Tai buvo toks pirmas finalas. Nepajaučiau, kad man reikia imtis iniciatyvos, tiesiog labai norėjau laimėti tą finalą. Tada dar nežinojau, ar toliau žaisiu, karjera eina į pabaigą, tad norėjau iškovoti aukso medalį.

Kartojau, jog reikia, reikia ir išsireikalavau. Tada Laura Svarytė susirinko pražangas, o man viskas gavosi tą dieną", – sakė 26 taškus varžovėms atseikėjusi ir rungtynių MVP tapusi R. Milieškienė.

Pergalingą pusfinalio etapą su Klaipėdos „Fortūna" šiemet jai teko praleisti dėl menisko traumos. Pirmoje sausio pusėje krepšininkei teko gultis ant operacinės stalo, o dabar ji jau yra pasiekusi finalinį reabilitacijos etapą.

„Operacija nebuvo sudėtinga, organizmas reaguoja gerai, tad viskas gerai. Psichologiškai nėra labai sunku, nebuvo didelio streso, kai būna patyrus sunkesnę, kryžminių raiščių traumą. Dabar dar nebėgioju, bandysiu pažiūrėti, kaip koja reaguos. Netrukus pabandysiu pabėgti, bet jau mėčiau metimus su lengvu šuoliuku", – situaciją komentavo 39-erių krepšininkė.

Patyrus traumą, veteranei teko išgyventi ne tik dar vieną operaciją, bet ir dar kartą susitaikyti su priverstine pertrauka krepšinyje. Šiemet dar nerungtyniavusi gynėja paskutinį mačą sužaidė gruodžio 19-ąją su Klaipėdos „Fortūna".

„Labai sunku, jau geriau būti aikštelėje, kadangi ant suolo matai, kaip viskas realiai vyksta, ką galėtume padaryti, o aikštelėje to nepastebi. Tai matydama ir jaudiniesi", – nuotaikomis dalijosi ji.

Be vidutiniškai po 12,1 taško, 3,8 atkovoto kamuolio ir 4 rezultatyvius perdavimus renkančios R. Milieškienės likusi „Sūduva" pusfinalį laimėjo bendru rezultatu 166:146 ir žengė į finalą, kuriame kovo 4-ąją Druskininkuose lauks principinės varžovės, Kauno r. „Hoptrans-Sirenų" komandos, iššūkis. Pačios Ritos teigimu, norint įveikti jį, patyrusioms klubo krepšininkėms teks įdėti papildomą indėlį.

„Nuotaikos geros, senbuvės žinome, ką tai reiškia, pernai sunkiai laimėjome, tik nežinau, kaip komanda susitvarkys šiemet, – nerimavo R. Milieškienė. – Nepasakyčiau, kad pusfinalis buvo lengvas, buvo sunku išeiti į finalą, todėl dabar visos per šį pertraukos langą nori padirbti fiziškai ir užsikrauti.

Kurios esame labiau patyrusios ir buvome praėjusiais metais finale, bandysime kalbėtis su jaunomis krepšininkėmis, nuteikinėti finalui, jog reikia ir pačioms perlipti per save. Iki to laiko dar turime, tad kalbėsimės. Man pačiai pernai buvo pirmas finalas toks nelengvas psichologiškai."

Tuo pačiu kol kas lieka neaišku, kiek ir kaip prie lemiamo rezultato galės prisidėti prie titulo gynybos. Treniruotis su komanda pradėjusi R. Milieškienė dabar sunkiai dirba, jog savo resursais Druskininkuose galėtų prisidėti ne tik už aikštelės ribų, bet ir joje. Finalinis mūšis dėl pirmojo sezono trofėjaus kartu su su LMKL visų žvaigždžių švente viename jaukiausių Lietuvos kurortų vyks kovo 4-ąją.

Bilietus į net tris valandas truksiantį krepšinio, muzikos ir šviesų renginį platina „Bilietai.lt". Juos galite įsigyti internetu arba „Bilietai.lt" kasos punktuose.

alt

LMKL.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama