D. Saboniui NBA „Kylančių žvaigždžių“ mače niekas neprilygo kovoje po krepšiais (VIDEO)

Los Andželo mieste šiąnakt startavo NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginiai, o kaip ir įprasta, jie prasidėjo nuo „Kylančių žvaigždžių“ susitikimo.

Rungtynėse, kuriose pasiskirstę į JAV ir „Pasaulio“ rinktines dalyvauja geriausi lygos naujokai ir antramečiai krepšininkai, antrus metus rungtyniavo ir lietuvis Domantas Sabonis. Jo atstovaujama „Pasaulio“ komanda 155:124 nušlavė amerikiečius.

Indianos „Pacers“ atstovaujantis puolėjas iš Lietuvos šiame susitikime į žaidimą pasijungė nuo atsarginių suolo bei pakeitęs lygos superžvaigždę Joelį Embiidą tapo vienu pagrindinių savo komandos pergalės kalvių. D. Sabonis iš viso aikštėje praleido 18 minučių, per kurias surinko 13 taškų (5/5 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Jam esant aikštėje „Pasaulio“ rinktinė varžovus pranoko 18 taškų skirtumu, o 11 atkovotų kamuolių buvo geriausias rezultatas tarp visų 20-ties rungtynių dalyvių.

Geriausių jaunųjų krepšininkų mače D. Sabonis dalyvavo ir pernai. Tuomet lietuvis per 11 min. spėjo pelnyti 10 taškų, o jo atstovaujama komanda taip pat iškovojo pergalę 150:141.

Šį sykį lietuvį „Kylančių žvaigždžių“ mače palaikė ir geras jo draugas bei taip pat „Pacers“ atstovaujantis Victoras Oladipo. Sekmadienį „Visų žvaigždžių“ rungtynėse dalyvausiantis gynėjas „Staples Center“ arenoje pasirodė vilkėdamas būtent D. Sabonio marškinėlius.

Susitikime, kuriame buvo žaidžiami keturi kėliniai po 10 minučių, nugalėtojų pergalę lėmė itin didelė tolimų metimų gausa. „Pasaulio“ komanda iš už tritaškio linijos atakavo net 56 kartus, o tikslą pasiekė 23 metimai. JAV krepšininkai pataikė 11 iš 40 tritaškių.

Tiesa, amerikiečiai varžovus gerokai pranoko pagal įspūdingai atliktus dėjimus.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju kiek netikėtai tapo serbas Bogdanas Bogdanovičius. 21 minutę žaidęs Sakramento „Kings“ gynėjas pataikė pirmus 6 iš 7 savo tritaškių, o iš viso per 21 min. spėjo pelnyti net 26 taškus (1/3 dvit., 7/13 trit., 1/2 baud.) ir atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

„JAV rinktinėje“ niekas neprilygo Bostono „Celtics“ krepšininkui Jaylenui Brownui, kuris pelnė net 35 taškus (11/13 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

„Visų žvaigždžių“ savaitgalis bus pratęstas rytoj, kai dėl dėl nugalėtojų vardų krepšininkai grumsis tritaškių, dėjimų ir įgūdžių konkursuose.

„JAV rinktinė“: Jaylenas Brownas 35 (10 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 20, Jaysonas Tatumas 15, Johnas Collinsas 11.

„Pasaulio rinktinė“: Buddy Hieldas 29 (5/14 trit.), Bogdanas Bogdanovičius 26 (7/13 trit.), Jamalas Murray 21 (7 rez. perd.), Dario Šaričius 18, Lauri Markkanenas 15, Domantas Sabonis 13 (11 atk. kam.), Benas Simmonsas (13 rez. perd.) ir Dillonas Brooksas po 11.