Reklaminis skydelis

„Ryto“ biudžetas traukiasi milijonu eurų (Į prezidento postą kviečiasi J. Kazlauską)Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubas ketvirtadienį pristatė netrukus prasidedančio 2019-2020 m. sezono biudžetą ir komandai keliamus tikslus.Kaip sostinėje surengtame susitikime su žiniasklaida teigė „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis ir sporto direktorius Linas Kleiza, naująjį sezoną klubo biudžetas sieks 3,5 mln. eurų. Žaidėjų atlyginimams klubas išleis 1,5 mln eurų

Palyginus praėjusiame sezone komandos biudžetas buvo apie 4,4 mln. eurų, o algoms buvo skirta apie 2 mln. eurų.

Komandos tikslas yra žaisti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir Karaliaus Mindaugo taurės finale, o Europos taurėje patekti į kitą etapą.

„Šiais metais biudžetas yra gerokai susitraukęs. Pradedant nuo žaidėjams skirtų atlyginimų. Noriu padėkoti treneriui Dainiui Adomaičiui, kuris, kaip treneris, sutiko su klubo pasiūlyta strategija, kad žaidėjus šiemet rinksimės pagal savo kišenę ir stengsimės vaduotis iš tų įsiskolinimų, kurie likę iš anksčiau. Laukia sunkūs metai, bet komanda su ta sudėtimi, kurią pavyko suburti, turėtų susitvarkyti su tikslais

Matome, kaip stiprinasi kitos LKL komandos, bet mūsų ekipos tikslai lieka tie patys – atsidurti finale. Nebus paprasta, bet tai yra reali užduotis. Taip pat norime pratęsti praėjusio sezono sėkmę KMT taurėje. Europos taurėje laukia pajėgūs varžovai. Manau, kad žaisime nuo rungtynių iki rungtynių, todėl stengsimės nusiteikti kiekvienam mūšiui, o pirminis tikslas – išeiti iš grupės“, – teigė R. Jarutis.R. Jarutis taip pat pranešė, kad į „Ryto“ prezidentus kviečiasi legendinį trenerį Joną Kazlauską. Tiesa, pastarasis į klubą veikiausiai ateitų tik tuomet, kai komandoje neliks skolų.

„Su Jonu Kazlausku daug bendravome ir esame jam numatę prezidento postą. Tačiau pirmiausia turime susitvarkyti visus dalykus klube ir tada tartis su Kazlausku. Galvoju, kad toks žmogus turėtų ateiti į švarią situaciją. Ateityje mes jo labai lauksime“, - pasakojo R. Jarutis.

„Ryto“ sporto direktorius L. Kleiza tikina, jog komandos sudėtyje dominuojantys krepšininkai iš Lietuvos žada būti „intriguojančios“ sudėties dalimi.

„Vasaros darbai buvo įdomūs. Visada buvo diskusija ir noras mažinti biudžetą, daug ką kirsti ir atiduoti skolas, nes tai labai didelė našta. Priėjome prie šio proceso užsiauginę jaunus žaidėjus, norėjome suburti lietuvišką komandos branduolį. Turime jaunus žaidėjus, kurie pasiruošę ateiti.

Aš manau, kad šiemet turėsime gerą patirties ir jaunystės, vietinių krepšininkų ir legionierių lydinį: kietą, kovingą, vieningą, autoritetų nepaisančią komandą. Tokią, kuri nesidairys į varžovų vardus ir biudžetus, o atiduos paskutines jėgas kiekviename susitikime. Komandos komplektacija šiai sezono stadijai jau baigta, tačiau aš neatmetu galimybės, jog stiprinsimės sezono viduryje“, - kalbėjo L. Kleiza.

Vilniaus „Ryto” valdybos pirmininkas Adomas Bužinskas sako, kad vienas iš pamatinių bet kokio stipraus sporto klubo bruožų - finansinė ir fiskalinė drausmė: „Žvelgiame į „Rytą” kaip į ilgalaikį projektą. Šią vasarą valdyboje priėmėme tvirtą sprendimą, jog klubas turi gyvuoti pagal savo finansines galimybes. Šių metų klubo klubo biudžetas ir suformuotas atsižvelgiant į „Ryto” finansines galimybes”.
BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama