V. Chomičius po pergalės: „Žaidėjai patys save užvedė“ (VIDEO)Pirmose šio „Betsafe–LKL“ sezono rungtynėse Alytaus „Sintek-Dzūkija“ nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ – Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai pirmadienį šventė pergalę rezultatu 68:62 (16:17, 16:10, 24:15, 12:20).Po mačo „Sintek-Dzūkija“ vyriausiasis treneris Valdemaras Chomičius pasidžiaugė žaidėjų kovingumu.

„Džiaugiuosi, kad mes laimėjome rungtynes. Džiaugiasi mūsų sirgaliai, mūsų komanda. Prieš susitikimą turėjome šiokių tokių problemų su sale. Tris dienas negalėjome treniruotis savoje salėje, bet visi vyrai iki vieno priėmė šį iššūkį ir treniravosi be pretenzijų.

Rungtynių pradžioje krito kamuolys iš rankų ir jautėsi nervingumas, tačiau po to apsipratome, pajautėme žaidimą ir žaidėme, kaip norėtume žaisti.

Manau, kad turėtas didelis pranašumas parodė, kad mes turime nemažai potencialo tiek atakuoti, tiek gintis. Padarius 22 klaidas laimėti yra sudėtinga, bet mes atsilaikėme, išlipome iš duobės ir lemiamu momentu nesudrebėjo nei ranka, nei gynyboje problemų buvo. Pabaigoje viskas buvo padaryta teisingai ir tas leido mums laimėti“, - atskleidė V. Chomičius.
LKL.lt ir BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama