E. Ulanovas: „Šiandien laimėjo geresnė komanda“ (VIDEO) (Žalgiriečių komentarai)Kauno „Žalgirio“ komandos žaidėjas Edgaro Ulanovo komentaras po pralaimėtos dvikovos Eurolygos rungtynės su Sankt Peterburgo klubu Kaune.„Šįvakar jie buvo geresni. „Zenit“ žaidė fiziškiau, išmušė mus iš pozicijų. Nuo pat galinės linijos jų gynėjai mus pasitikdavo agresyviai, išmušinėjo kamuolius. Tai sulėtino mūsų tempą puolime. Tada bandėme improvizuoti, tačiau ji buvo labai lėta, nelogiška.

Ponitka ypač gale žaidė labai gerai. Nors pradžioje išsibaudavo, po to gale atkovojo labai svarbių kamuolių, padarė svarbių pakirtimų, išprovokavo pražangas, buvo svarbus postūmis „Zenit“ į priekį. Labiausiai šiandien buvo fiziškumas.

Varžovas nėra durnas. Jie taip pat nori priversti mus ilgiau galvoti, sustoti su kamuoliu ir ieškoti kitų sprendimų. Agresijos trūko labiausiai. Jei varžovas lieka su mūsų gynėjų, reikia žaisti aštriau. Nereikia sustoti su kamuoliu, reikia sukurti kažkokį pranašumą komandos draugams. Pažiūrėsime, viską tvarkysime, tačiau nėra kada liūdėti, reikia ruoštis kitoms rungtynėms, kurios taip pat bus labai svarbios“, – teigė E. Ulanovas.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama