E. Ulanovas sunkiai rinko žodžius: „Kažkur pritrūko agresyvumo“ (VIDEO)

Po didžiosios pertraukos puolime ėmęs strigti Kauno „Žalgiris“ (3-5) penktadienio vakarą patyrė penktą pralaimėjimą Eurolygoje. Žalgiriečiai Graikijoje 74:83 (18:19, 21:18, 16:23, 19:23) turėjo pripažinti Kęstučio Kemzūros treniruojamos Pirėjo „Olympiakos“ (3-5) ekipos pranašumą.

Šiame mače prastai atrodė „Žalgirio“ komandos puolėjas Edgaras Ulanova, kuris per 21 minutę pelnė 2 taškus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, suklydo du kartu bei surinko 1 naudingumo balą.

Po mačo E. Ulanovas dalijosi mintimis.

„Sunku kažką pasakyti, varžovai nežaidė gerai, o tai buvo geras šansas mums. Gal tokio šanso daugiau nebus. Jie su savo gynyba išmušė mus iš visur. Privertė daug kur improvizuoti, o kamuolys nejudėjo. Daug buvo ir kitų dalykų – trūko agresyvumo, pražangų. Reikėjo imti tašką.

Dabar turime OLY pavyzdį. Reikia pasimokyti iš jų. Jie nelengvoje situacijoje, su daug permainų. Bet žaidėjai patempė, kai reikėjo. Tai reikia pasiimti gerą pamoką. Kaip visada, analizuosime“, - teigė Ulė.