T. Walkupą gyręs Š. Jasikevičius: „Nebuvome pasiruošę luptis aikštelėje“ (VIDEO)Penktadienį Eurolygos aštuntajame ture iš toli netaikliai atakavę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Graikijoje nusileido Pirėjo „Olympiacos“ komandai 74:83 (18:19, 21:18, 16:23, 19:23).Po mačo „Žalgirio“ komandos vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius dalijosi mintimis.

„Šioje arenoje reikia agresyvumo, reikia luptis, o mes iki pirmo kėlinio pirmos pusės metėme tik tris baudas, gavome 15 taškų situacijose iki „bonuso“, nebuvo pasiruošę mirti, luptis aikštelėje.

Toks gal net įdomus pavyzdys, žmogus, kuris gavo dvi pražangas ir turėjo teoriškai būti išimtas iš rungtynių, tapo mūsų lyderiu. Ir statistiškai ir su energija. Kažkiek akcentavome tai, kažkiek varžovų gynybą, ką jie prieš mus paruošė, bet nesugebėjau per ilgąją pertrauką išaiškinti.

Vėlgi, žaidėjams pasakiau, kad mane jaudina, jog pralaimime mūsų lygą. Manau, „Fenerbahče“ atsigaus, Madridas atsigauna. Tos pergalės prieš juos geros, papildomos, bet čia yra mūsų lyga, jei norime kabintis ant atkrintamųjų. Pralaimėjome „Zenit“, pralaimėjome ne geriausius laikus išgyvenančiai komandai Pirėjuje. Gal tai žaidėjams pakišo koją, bet aš kalbu apie lyderystę. Man skaudu, kad taip daliname taškus“, - pasakojo Šaras.

Treneris mano, kad Zachas LeDay dar prieš rungtynes perdegė.

„Aš tą ir pasakiau rūbinėje, žinoma, ten bandai kažką filosofuoti, gal kartais ir nereikalingai, bet nėra lengvas jam šitas sugrįžimas. Kažkiek suprantamas dalykas. Čia visi rašo, kaip jis gerai žaidžia, bet reikia, kad praeitų kažkiek laiko, jog nuo tų dalykų atsiblokuotum“.

Šaras sutinka, kad Lukas Lekavičius tiko žaisti prieš „Olympiacos“ „antru numeriu“.

„Tiesiog Lukas tinka žaistu su „Olympiakos“, ką rodė atstovaudamas „Panathinaikos“. Jūs nežiūrėkite to tiesioginio oponento. Tai trenerio darbas, kaip įvesti į situacijas, kur jis gali atakuoti, šitoje situacijoje Milutinovą ar Reedą. Viskas dėl treniruočių – Lukas šią savaitę turėjo, ko gero, tris geriausias treniruotes šį sezoną. Jautėsi, kad jis bus labai gerai pasiruošę“, - atskleidė specialistas.

Jasikevičius pakomentavo, kodėl nesiklijavo gynyba.

„Nežinau, labai praleista į stipriąją pusę. Bet apie ką mes kalbame – šioje salėje laimėti, kai pirmoje pusėje 15 taškų mums įmeta iki bonuso? Didžiulis skaičius. Vėlgi, kai kurie mūsų lyderiai – 0 metimų pirmoje pusėje. Na mes turime jausti, kas esame komandoje.

Išeik ir pramesk, kaip Thomas Walkupas. Aš manau, kad jis šiandien buvo vienas iš tų, kuris lyderiauja. Jis išėjo su dviem pataikytais metimais iš dvylikos, nėra gerai, bet visi jie buvo logiški, iš sistemos. Niekada nebus idealu“, - atviravo treneris.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama