Paieška


Apsilankyk!Reklama

„Žalgirio“ užduotis Maskvoje – kuo ilgiau kabintis į rungtynes (VIDEO)Į pergalių kelią Eurolygoje siekiančio sugrįžti Kauno „Žalgirio“ (3-8) šią savaitę laukia sudėtinga išvyka ir rungtynės Maskvoje su vietos CSKA (4-7).Spalio mėnesio pabaigoje CSKA prarado vieną savo lyderių, kelio traumą patyrusį Willą Clyburną. Nepaisant to, maskviečiai išlieka viena geriausiai atakuojančių Eurolygos komandų (vid. 83,9 tšk.), o praėjusiame ture CSKA nustebino efektinga pergale išvykoje 96:67 prieš „Barcelonos“ komandą.

„Prarasti geriausią savo žaidėją, kuriuo buvo paremta didelė dalis žaidimo, yra skaudus dalykas, bet CSKA braižas išliko panašus. Jie rečiau atakuoja per vidurio puolėją, o puolime daug kūrybos ir tritaškių metimų. Turėsime apsunkinti jų tolimus metimus. Tai elitinė komanda, todėl ketvirtadienį bus svarbu neleisti jiems jaustis gerai ir kuo ilgiau kabintis į rungtynes“, – kalbėjo „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius.

Šią savaitę kauniečiai sulaukė nemalonios žinios. Traumos neišsigydžiusiam Mariui Grigoniui prireikė pėdos operacijos, dėl to jis nerungtyniaus apie tris mėnesius. Pirmadienį Kauno klubas oficialiai nutraukė sutartį su vilčių nepateisinusiu meksikiečiu Alexu Perezu.

„Žalgiryje“ jau spėjo debiutuoti amerikietis K.C. Riversas, o daugiau pastiprinimo Š. Jasikevičius neplanuoja: „Tai klubo vadovybės klausimas. Bet nemanau, kad turime tam resursų, o šiuo metu rinkoje nelabai yra krepšininkų.“

Kalbėdamas apie CSKA komandą, žalgiriečių treneris neįžvelgė žmogaus, kuris perimtų W. Clyburno vaidmenį: „Nemanau, kad jie turi tokį žaidėją, kuris perimtų šį vaidmenį. Paprasčiausiai CSKA dabar žaidžia žemesniu penketu. Jie tampa greitesni, bet tuo pačiu juos galima nubausti centruojant trečioje pozicijoje, ar atkovojus kamuolių susikurti ekstra atakų.“

Apibendrindamas Š. Jasikevičius konstatavo, kad CSKA pavojingiausi ginklai yra greitas bei aktyvus puolimas ir tolimi metimai, tad žalgiriečiai privalo tai sustabdyti.

CSKA ir „Žalgirio“ rungtynės ketvirtadienį prasidės 19 val. Lietuvos laiku.
Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama