Paieška


Apsilankyk!Reklama

D. Adomaitis: „Kai kuriose vietose gal pats turiu perlipti per save“ (VIDEO)Vilniaus „Ryto“ (8-4) krepšininkai atsitiesė po dviejų nesėkmių paeiliui ir, sužaidę solidžias rungtynes Šiauliuose, iškovojo aštuntąją pergalę sezone.Dainiaus Adomaičio auklėtiniai „Šiaulius“ (4-7) pranoko 86:81 (25:13, 28:26, 20:20, 13:22).

Po pergalės vilniečių treneris Dainius Adomaitis galėjo pasidžiaugti tik galutiniu rezultatu.

„Tokios rungtynės, kai džiugina tik pati pergalė, visiškai nedžiugina ta nuo antro ketvirčio pabaigos vėl sužaista atkarpa, tai persinešė toliau. Galėjome pirmą pusę užbaigti pirmaudami 20 taškų, bet vėl leidome jiems perimti kamuolius, vėl tas pats. Blogiausia, kad kartojasi tos pačios problemos, tai, kad ką akcentuojame, to nesugebame padaryti.

Kai tai padarome, viskas atrodo labai gerai, lengviau, ypač kalbant apie gynybą, bet to, ką akcentuojame, nesugebame įgyvendinti“, – svarstė „Ryto“ strategas.

Tuo tarpu šiauliečių vedlys Antanas Sireika teigė, jog dėl auklėtinių kovingumo yra patenkintas.

„Iki pergalės pritrūko dviejų taiklių metimų. Čia, kaip ir pirmose tarpusavio rungtynėse, buvo panaši situacija, kai atsilikome 20 taškų, kai galėjome nugriūti ir nuleistomis galvomis išeiti. Bet taip nenutiko, tai pagarba vyrams. Į rūbinę po rungtynių einu retai, bet dabar nuėjau ir pasakiau, kad nesu piktas. Sėkmė lydėjo stipresnius“, – sakė A. Sireika.
LKL.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama