Paieška


Apsilankyk!Reklama

Eurolyga: „Žalgiris“ – „Valencia Basket“ (Vaizdo transliacija)Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienį sužais Eurolygos tryliktojo turo rungtynes. Kauniečiai „Žalgirio“ arenoje priims Valensijos „Basket“ komandą.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKOSRungtynių ginčo kamuolys bus išmestas 20.00 val.

VAIZDO TRANSLIACIJA ČIAKaip ir kasmet Eurolyga vienerias rungtynes paskiria socialinės atsakomybės programai „One Team“. Būtent šiai progai yra skirti tryliktojo turo susitikimai.

„One Team“ programos idėja – integruoti bendruomenę panaudojant krepšinio galią. „Žalgirio“ organizacijos „One Team“ programos dalyviai iš Specialiosios Olimpiados kartu švenčia „One Team“ programos sėkmę – jos dėka keičiamus gyvenimus. Per šias rungtynes visi žaidėjai kaip viena komanda dėvės „One Team“ turkio mėlynumo batų raištelius.

Valensijos „Basket“ komanda į Eurolygą sugrįžo po metų pertraukos. Vieną geriausių sezonų komandos istorijoje išgyvenę Valensijos krepšininkai praėjusiais metais į viršų kėlė Europos taurės trofėjų, o Ispanijoje savo kelią užbaigė tik pusfinalio serijoje nusileidę karališkajam Madrido „Real“. Vietinėse pirmenybėse „Basket“ komanda dar toliau buvo nužygiavusi prieš tris sezonus, kuomet sensacingai pirmą kartą tapo Ispanijos čempione bei tokiu būdu buvo grįžusi į Eurolygos kovas.

Būtent tada paskutinį kartą ir buvo susidūrę žalgiriečių ir Valensijos komandos keliai. 2017–2018 metų sezone „Basket“ reguliariajame sezone nieko padoraus nenuveikė, o Lietuvos čempionams nusileido abu kartus – Kaune rezultatu 82:86 ir savų žiūrovų akivaizdoje 63:71.

Tai buvo pirmosios kauniečių pergalės prieš Ispanijos išsišokėlius, kadangi ankstesni susidūrimai pakrypdavo į varžovų pusę. Štai 2011 metais tuomet „Power Electronics“ pavadinimu žaidusi komanda su Robertu Javtoku priešakyje žalgiriečius nugalėjo 80:74 ir net 73:59, o atmintyje įstrigusiais 2004-aisiais, pralaimėjimai tuometinei „Pamesa“ ekipai „Top 16“ etape kainavo galimybę žengti į Eurolygos finalo ketvertą.

Kur kas geriau „Žalgirio“ arenos svečiams sekasi Europos taurėje, kur per visą istoriją buvo žaista net 6 finaluose, iš kurių trys baigėsi čempionų titulais, tad Valensijos komanda yra laikoma viena geriausių Europos taurės ekipų, visuomet balansuojanti ties Eurolygos slenksčiu.
Zalgiris.lt


Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama