„Magic“ ekipos planuose - M. Kuzminskas?Niujorko „Knicks“ puolėjas Mindaugas Kuzminskas yra vienas iš Orlando „Magic“ vasaros taikinių. Tai paaiškėjo, kai netyčia į internetą pateko nuotrauką, kurioje matyti ateinančio sezono „Magic“ komandos vizija.

Šią nuotrauką į internetą paskleidė su komanda sutartį sudaręs Patricio Garino, kurioje atletas deda parašą ant sutarties su Orlando klubu, tačiau jam už nugaros matyti didelė balta lenta su NBA žaidėjų pavardėmis.

M.Kuzminsko pavardė atsidūrė stulpelyje su kitais krepšininkais, kurie turi garantuotas sutartis kitam sezonui. Norėdama įsigyti lietuvį, „Magic“ turės pasiūlyti Niujorko „Knicks“ klubui mainus.

Lentoje taip pat galima perskaityti Andre Iguodalos, Danilo Gallinari, Wilsono Chandlerio, Thaddeuso Youngo, Rudy Gay'aus, Willy Hernangomezo, Marcuso Morriso ir kitų pavardes.

Taip pat verta pastebėti, kad tarp galimai mainomų žaidėjų įrašytas ir šį sezoną puikiai rungtyniaujantis Dario Šaričius. Prie jo pavardės skliaustuose nurodoma („for AG?“). Tai reikštų, jog Orlando klubas už kroatą norėtų gauti mainais Aaroną Gordoną, kuris rungtyniauja Filadelfijos „76ers“ komandoje.

Šį sezoną M. Kuzminskas NBA lygoje vidutiniškai pelno po 5,9 taško, atkovoja po 1,9 kamuolio bei atlieka po 1 rezultatyvų perdavimą.

alt


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama