Reklaminis skydelis

R. Westbrookas: „Tai ypatinga naktis, kurios niekada neužmiršiu“Praėjusią naktį NBA žvaigžde tapo Russellas Westbrookas, pakartojęs įspūdingą 55-erius galiojantį NBA rekordą.

Oklahomos „Thunder“ lyderis padarė tai, ko NBA niekam nepavyko padaryti 55 metus. Amerikietis atliko 41-ąjį sezono trigubą dublį.

28-erių R. Westbrookas rungtynėse prieš Milvokio „Bucks“ pelnė 12 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir pakartojo legendinio Oscaro Robertsono rekordą, pasiektą 1961–1962 metų sezone.

Trigubą dublį įžaidėjas pasiekė dar trečiojo ketvirčio pirmoje pusėje, o jo istorinį pasiekimą „Thunder“ sirgaliai palydėjo kurtinančiomis ovacijomis ir ypač ilgai užsitęsusia „MVP!“ skanduote.„Tai neįtikėtina akimirka. Tai yra kažkas tokio, apie ką niekada negalėjau svajoti vaikystėje. Tai ypatinga naktis, kurios niekada neužmiršiu. Džiaugiuosi, kad tai man pavyko padaryti namuose prie savų sirgalių.“, – sakė R. Westbrookas.

Atletas taip pat teigė, kad pergalės yra svarbiau, nei jo surinktas trigubas dublis.

„Mano tikslas nėra pasiekti sezono trigubo dublio vidurkį. Man pergalės yra svarbiausios. Džiaugiuosi, kad šiandien nugalėjome.“, - pasakojo gynėjas.

Savo auklėtinio žaidimu džiaugėsi ir „Thunder“ strategas Billy Donovanas.

„Tai buvo labai svarbi akimirka visai komandai. Pasiekti tokį pasiekimą, kokį padarė Russellas, reikalingas visų komandos draugų pagalba. Šiandien mums yra ypatinga diena. Tuo labiau, kad iškovojome ir pergalę.“, - kalbėjo treneris.

„Jei Russellas netaps MVP, tai bus apgavystė“, – įsitikinęs legendinis NBA krepšininkas Jasonas Kiddas.

Rekordą pagerinti R. Westbrookas dar turi likusias 5 reguliaraus sezono rungtynes.alt

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis