„Celtics“ po pratęsimo padvigubino serijos rezultatą („Warriors“ pergalingai pradėjo konferencijos pusfinalį)

NBA atkrintamųjų varžybų rungtynėse fantastišką pergalę iškovojo Bostono „Celtics“ krepšininkai, kurie namuose po pratęsimo rezultatu 129:119 (29:42, 35:25, 20:22, 30:25, 15:5) palaužę Vašingtono „Wizards“ ekipą ir Rytų konferencijos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių išsiveržę į priekį 2:0.

Kitos dvejos serijos rungtynės vyks Vašingtone.

„Celtics“ varžovus vijosi iki ketvirtojo kėlinio vidurio, kai Isaiah Thomas dvitaškiu su pražanga išlygino rezultatą (99:99 – 41 min.). Tai krepšininkas, likus 14 sekundžių, baudų metimais padarė dar kartą – 114:114. Ketvirtis baigėsi dramatiškai. „Wizards“ lyderis Johnas Wallas nepataikė, bet kamuolį atkovojo Bradley Bealas. Jo metimas taip pat tikslo nepasiekė. Pratęsimas.

Jį sėkmingiau pradėjo svečiai, pirmavę 117:114 (50 min.). Tačiau likusį beveik keturių minučių laiką „Celtics“ laimėjo rezultatu 15:2.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 53, Alas Horfordas 15 (12 atk. kam.), Jae Crowderis ir Avery Bradley po 14, Terry Rozier 12.

„Wizards“: Johnas Wallas 40 (13 rez. perd.), Markieffas Morrisas 16, Marcinas Gortatas (10 atk. kam.) ir Bradley Bealas po 14, Otto Porteris 13 (9 atk. kam.), Kelly Oubre 12, Jasonas Smithas 10.

Tuo tarpu sėkmingai Vakarų konferencijos pusfinalį pradėjo Oklando „Warriors“ komanda. Be Steve'o Kerro rungtyniaujanti ekipa namuose 106:94 (27:21, 31:25, 26:27, 22:21) įveikė Jutos „Jazz“ krepšininkus ir serijoje pirmauja 1-0.

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (7 atk. kam.), Draymondas Greenas (8 atk. kam.) ir Kevinas Durantas po 17, Klay Thompsonas 15, Zaza Pachulia 10.

„Jazz“: Rudy Gobertas 13 (8 atk. kam.), Gordonas Haywardas ir Rodney Hoodas po 12, Joe Johnsonas 11.