Toronto žiniasklaida regi J. Valančiūno grįžimą ant suolo ir niūrią ateitį NBAToronto „Raptors“ ekipos treneris Dwane'as Casey bus priverstas vėl pasodinti ant atsarginių suolo savo aukštaūgį Joną Valančiūną.

Vietos starto penketuke veikiausiai neteks ir DeMarre'as Carrollas. Jų vietas turėtų užimti Normanas Powellas bei Jakobas Poeltlas.

Lietuvis pirmajame susitikime per 21 minutę pasižymėjo 6 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais.

„NBA keičiasi. Todėl reikia keistis patiems arba užstrigsi purve. Šiuo metu tai yra daugiau taškų pelnančiųjų lyga. Jūs turbūt matėte, ką „Rockets“ praėjusiose rungtynėse padarė „Spurs“ komandai. Mes turime rasti būdų, kaip pelnyti taškus. Nesakau, kad gynyba nėra svarbi, nes ji tikrai svarbi. Bet negalime susitelkti tik į užduotį juos sustabdyti.“, - kalbėjo D. Casey.

Maža to, Toronto žurnalistų nuomone, aukštaūgio iš Lietuvos žaidimo braižas nėra tinkamas šių laikų NBA krepšiniui.

"Nėra aišku, kur yra Jono Valančiūno ateitis NBA lygoje, kuomet žinome jo ribotas galimybęs puolime ir gynyboje, kai išmetama daug tritaškių. Tai formatas, kuriame J. Valančiūnas negali žaisti nei puldamas, nei gindamasis.

JV ir DeMaras DeRozanas, tai duetas, kurio varžovai naudosis ir naudosis, kadangi Valančiūnas statydamas sienelę, nespės grįžti prie savo varžovo, o pastarasis pelnys lengvus taškus.

Taip pat didelė bėda - netaiklūs metimai, po kurių seka varžovų kontroatakos. vienintelė paguoda Toronto komandai yra ta, kad D. DeRozanas sugeba išprovokuoti pražangų.

Aišku, jog „Raptors“ yra pernelyg pažeidžiami žaidžiant su tokiomis komandomis kaip „Cavaliers“, rungtyniaujančiomis žemu penketu.

Vasara klubo vadovas Masai Ujiri turės rimtai apgalvoti, ar verta pasilikti J. Valančiūną", - rašo Sportsnet.ca žurnalistas Michaelas Grange'as.altBasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama