Reklaminis skydelis

Pripažinimas J. Valančiūnui: pateko į geriausią visų laikų „Raptors“ trejetąToronto „Raptors" vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas sulaukė NBA analitikų pripažinimo – pateko į garbingą kiekvienos NBA rungtyniaujančios komandos visų laikų geriausiųjų trejetą.

Šią savaitę žinomi NBA analitikai išrinko po tris geriausius kiekvienos lygos komandos žaidėjus istorijoje. Toronto „Raptors" trejetuke kartu su DeMaru DeRozanu ir Kyle'u Lowry atsidūrė ir J. Valančiūno pavardė.

„Nuo 2012 metų „Raptors" komanda užaugo ir nepastebimai tapo viena stipriausių ekipų visoje NBA. Praėjusį sezoną klubas laimėjo 59 rungtynes, pagerino frančizės pergalių rekordą bei Rytų konferencijoje užėmė pirmąją vietą. Per pastaruosius šešerius metus „Raptors" iškovojo 297 pergales ir dėl to labiausiai reikėtų dėkoti šiems trims svarbiems žaidėjams.Toronto klubo didysis trejetukas buvo stiprus renkant taškus, ginantis bei užbaigiant rungtynes. DeMaras DeRozanas neabejotinai buvo naudingiausias komandos žaidėjas, Jonas Valančiūnas dominavo baudos aikštelėje ir susirinkdavo savo kamuolius, o Kyle'as Lowry buvo jos lyderis ir suvienydavo komandą darbui kartu", - rašė NBA analitikai.

Naują sezoną „Raptors" ekipa pradės pasikeitusi – vietoje komandos lyderio D. DeRozano aikštėje išvysime buvusį „Spurs" žaidėją Kawhi Leonardą.


TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis