Triumfavo čempionai: Indianos kompanija neprilygo lyderiams (VIDEO) (Visi rezultatai)

Blankiai rungtyniavusi Indianos „Pacers“ ekipa nusileido lygos čempionams ir vieniems iš favoritų – „Golden State Warriors“ krepšininkams. Blankus Domanto Sabonio ir visos komandos žaidimas leido Ouklendo šeimininkams įsirašyti dar vieną pergalę.

Lietuvio komanda laimėjo tik paskutinį kėlinį, tačiau tai negelbėjo. Kevino Duranto ir Stepheno Curry vedami atletai rezultatu 89:112 (19:19, 24:34, 19:35, 27:24) nukalė komandos 49-tą pergalę.

Namų komandoje vieno ryškaus lyderio nebuvo. Visi rinko panašų taškų skaičių, kovojo po krepšiu ir atlikinėjo rezultatyvius perdavimus. Tiesa, Demarcusas Cousinsas sugebėjo pelnyti dvigubą dublį surinkdamas 19 taškų ir atkovodamas 11 kamuolių.

D. Sabonio pasirodymas pažymėtas vos 5 taškais per 22 minutes. Lietuvio pataikymas rungtynėse buvo itin prastas. Jis metė 9 dvitaškius, o pataikė tik 2. Taip pat pataikė 1 baudos metimą iš 2.

Ryškiausiai žaidė Tyreke Evansas, kurio statistiniai duomenys rodo 20 taškų, 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Tyrekea‘as Evansas 20 (5 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 18 (7 atk. kam.), Aaronas Holiday‘us 13 (3/3 tritaškių), Dougas McDermottas 11, Bojanas Bogdanovičius 9 (0/3 tritaškių, 4 atk. kam.).

„Warriors“: DeMarcusas Cousinsas 19 (11 atk. kam.), Klay‘us Thompsonas 18 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Stephenas Curry (7 rez. perd., 5/12 tritaškių) ir Kevinas Durantas (6 rez. perd.) po 15, Andre Iguodala 11, Draymondas Greenas 10 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

Kitas rungtynes „Pacers“ žais sekmadienį. Denveryje kovos prieš vietos „Nuggets“ krepšininkus, kurie užima 2-ąją Vakarų konferencijos vietą.