Dar vienas puikus J. Valančiūno pasirodymas: šeimininkavo po krepšiais (VIDEO) (Visi rezultatai)

Jonas Valančiūnas antras rungtynes iš eilės gerino asmeninį rekordą, sugriebęs net 24 atšokusius kamuolius, tačiau šį kartą išplėšti pergalės nepavyko: Memfio „Grizzlies“ svečiuose po pratęsimo 119:123 pralaimėjo Orlando „Magic“.

Lietuvis per 40 minučių taip pat pelnė 23 taškus, blokavo 4 metimus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tiesioginis jo oponentas, vidurio puolėjas iš Juodkalnijos Nikola Vučevičius, per 41 minutę pelnė 25 taškus, tačiau atkovojo vos 4 kamuolius.

Neatsitiktinai „Grizzlies“ laimėjo kovą dėl kamuolių (52 prieš 44), tačiau itin prasta metė baudos metimus (pataikė vos 10 iš 21). Šiose rungtynėse Memfio komandai teko verstis ne tik be anksčiau traumas patyrusių startinės sudėties žaidėjų Jarreno Jacksono Jr, Kyle'o Andersono ir Avery Bradley, bet ir be poilsio dieną gavusio lyderio Michaelo Conley.

Pralaimėjimas Orlande vėl kiek komplikuoja „Grizzlies“, kovojančių dėl kuo aukštesnės vietos NBA čempionato turnyrinėje lentelėje, kuri leistų jau šį sezoną atiduoti apsaugotą šaukimą naujokų biržoje Bostono „Celtics“, padėtį. Vis dėlto iki reguliariojo sezono pabaigos dar lieka 10 rungtynių, o vieni pagrindinių konkurentų, Vašingtono „Wizards“ ir Dalaso „Mavericks“, paskutines rungtynes taip pat pralaimėjo.

Ankstesniame „Grizzlies“ mače, namuose prieš vienus favoritų Hjustono „Rockets“, J. Valančiūnas dominavo prieš pripažintą gynybos specialistą Clintą Capelą ir per 36 minutes surinko rekordiškai daug – 33 taškus. Tąkart Memfio komanda išplėšė pergalę po pratęsimo, o J. Valančiūnas lemiamomis akimirkomis atkovojo kamuolį po varžovų krepšiu, išprovokavo pražangą ir įmetė baudos metimą.

„Grizzlies“: Tyleris Dorsey 29 (9 rez. perd.), Justinas Holiday‘us 22, Chandleris Parsonsas 17, Delonas Wrightas 12.

„Magic“: Terrence‘as Rossas 31, Evanas Fournier 27 (8 atk. kam.), Nikola Vučevičius 25, D.J.Augustinas 20.

Kitose rungtynėse buvusi J. Valančiūno komanda Toronto „Raptors“ 109:116 namuose nusileido Oklahomos „Thunder“, Klivlando „Cavaliers“ 108:110 – Los Andželo „Clippers“, Niujorko „Knicks“ 93:111 – Denverio „Nuggets“, Los Andželo „Lakers“ 106:111 – Bruklino „Nets“. Savo aikštes apgynė Hjustono „Rockets“, 111:105 įveikę San Antonijo „Spurs“, ir Milvokio „Bucks“, 116:87 sutriuškinę Majamio „Heat“.