NBA bomba: K.Durantas palieka „Warriors“ ir suvienys jėgas su K.Irvingu BruklineNors iki oficialios NBA laisvųjų agentų rinkos atsidarymo pradžios dar liko beveik valanda, vienas pagrindinių jos veikėjų jau apsisprendė dėl savo ateities.Tris sezonus „Golden State Warriors“ aprangą vilkėjęs ir dusyk su ja NBA čempionu tapęs Kevinas Durantas atsisakė pratęsti sutartį su „kariais“ ir keliasi į Bruklino „Nets“, praneša ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis.

Pasak jo, K. Durantas su šia komanda sudarys maksimalios vertės ketverių metų 164 mln. JAV dolerių sutartį.

Vienas geriausių lygos krepšininkų Brukline suvienys jėgas su Bostono „Celtics“ paliekančiu Kyrie Irvingu – įžaidėjas su „Nets“ pasirašys ketverių metų 141 mln. dolerių sutartį. Kartu su K. Durantu ir K. Irvingu į Brukliną persikels ir geras pirmojo bičiulis DeAndre Jordanas, praėjusiame sezone žaidęs kitoje Niujorko komandoje – „Knicks“.Tiesa, nors tokie Bruklino ekipos manevrai laikomi didžiule šio klubo, dar prieš kelerius metus besimurkdžiusio Rytų konferencijos dugne, laimėjimu, jau kitame sezone „Nets“ greičiausiai į aukščiausias vietas nepretenduos. To priežastis – dar praėjusioje finalo serijoje Achilo sausgyslės traumą patyręs K. Durantas, kuris į aikštę, prognozuojama, per artimiausią sezoną gali ir negrįžti.Toks K. Duranto sprendimas turėtų tapti skaudžiu kirčiu ne tik „Warriors“, į kurią puolėjas 2016-aisiais persikėlė iš Oklahomos „Thunder“, bet ir „Knicks“ ekipai. Ši viso praėjusio sezono metu aktyviai viliojo K. Durantą, o vienu metu net buvo pasirodę pranešimų, jog 30-metis krepšininkas jau yra apsisprendęs dėl savo ateities Niujorko klube. Vis dėlto kiek netikėtai į lenktynes dėl lygos žvaigždžių įšokę „Nets“, panašu, jas ir laimėjo.

Iš likusių laisvųjų agentų ryškiausiomis žvaigždėmis laikomi Kawhi Leonardas ir Jimmy Butleris. Pirmasis, prieš kelias savaites tapęs NBA finalo naudingiausiu žaidėju, renkasi iš Toronto „Raptors“, Los Andželo „Clippers“ ir to paties miesto „Lakers“ klubų, o antrasis svarsto galimybę pasilikti Filadelfijos „76ers“ gretose, tačiau tuo pačiu domisi ir Majamio „Heat“, „Clippers“ ir „Lakers“ pasiūlymais.Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama