Įspūdingas „Žalgirio“ naujoko pasirodymas NBA Vasaros lygoje (VIDEO)

Las Vegase startavusioje NBA Vasaros lygoje įspūdingai pasirodė Kauno "Žalgirio" naujokas Jockas Landale'as.

Australo atstovaujamas Milvokio "Bucks" klubas po dramatiškos kovos 106:107 (19:32, 24:28, 28:27, 35:20) nusileido Filadelfijos "76ers" ekipai.

Likus žaisti mažiau nei 3 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos "76ers" gynėjas P.J.Dozieras stojo prie baudų metimo linijos ir abu kartus buvo netaiklus. "Bucks" turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau Sterlingo Browno tritaškis nepasiekė tikslo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Landele'as vienintelis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu. Vidurio puolėjas per 28 minutes surinko 25 taškus (3/5 dvit., 3/8 trit., 10/10 baudų), atkovojo 10 (4 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 bei prasižengė 5 kartus.

22 taškus pridėjo Bonzie Colsonas, 18 - Daultonas Hommesas (3/3 trit.), 13 - S.Brownas (7 atk. kam.).

Nugalėtojams Marialas Shayokas pelnė 19, Jalenas Jonesas - 16, Shake'as Miltonas (7 rez. perd.) - 15, Norvelas Pelle (7 atk. kam.0 - 12 taškų.