ESPN apžvalgininkas: jei ne trauma, K. Durantas būtų pasirinkęs „Knicks“, o ne „Nets“Prasidėjus NBA laisvųjų agentų rinkai, driokstelėjo pranešimas, kad Brukline kuriasi superklubas, nes į jį perėjo iškart trys žvaigždės - Kevinas Durantas, Kyrie Irvingas ir DeAndre Jordanas.ESPN apžvalgininkas Jalenas Rose'as mano, kad jei ne Achilo sausgyslės trauma, dėl greičiausiai teks praleisti visą sezoną, KD būtų pasirinkęs Niujorko "Knicks" komandą.

"K.Durantas buvo pirmoji detalė domino dėlionėje ir diktavo sąlygas K.Irvingui, kurią komandą pasirinkti, tačiau po traumos jau Kyrie ėmė diktuoti, kur jie abu vyks.

Akivaizdu, kad šioje situacijoje nugalėtojais tapo abu, nes vienas žais, o kitas praleis sezoną ir gydysis traumą, - pareiškė J.Rose'as laidoje "Jalen & Jacoby". - Durantui reikėjo kažko, kas jo lauktų. Jie - geriausi draugai, tad buvo tikslas susijungti. To pasekoje - tai "Nets", o ne "Knicks".

Praėjusiame reguliariajame sezone K.Durantas per susitikimą vidutiniškai rinko po 26 taškus (52,1 proc. met., 35,3 proc. trit.), atkovojo 6,4 bei perėmė 0,7 kamuolio, atliko 5,9 rezultatyvaus perdavimo ir blokavo 1,1 metimo.Atkrintamosiose varžybose 30 metų 206 cm ūgio puolėjo rodikliai buvo dar įspūdingesni - 32,3 pelnyto taško (51,4 proc. met., 43,8 proc. trit.), 4,8 atkovoto bei 1,1 perimto kamuolio, 4,5 rezultatyvaus perdavimo ir po 1 blokuotą metimą.

27 metų 191 cm ūgio įžaidėjas K.Irvingas per mačą vidutiniškai pelnė 23,8 taško (40,1 proc. tritaškių), atkovojo po 5 bei perėmė 1,5 kamuolio ir atliko 6,9rezultatyvaus perdavimo.


Eurobasket.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama