Reklaminis skydelis

„Lakers“ rimtai nusitaikė traumuotą D. Cousinsą pakeisti D. HowarduLos Andželo "Lakers" klubas rimtai svarsto galimybę traumuotą DeMarcusą Cousinsą pakeisti praeityje NBA lygos superžvaigždės statusą turėjusiu Dwightu Howardu.Su LeBronu Jamesu ir Anthony Davisu žvaigždžių trio Kalifornijos komandoje turėjęs sudaryti D.Cousinsas patyrė kairiojo kelio kryžminių raiščių plyšimą ir greičiausiai praleis visą sezoną.

D.Howardas jau vilkėjo "Lakers" marškinėlius 2012-2013 metais, o šiuo metu yra iškeistas į Memfio "Grizzlies", tačiau Jono Valančiūno klubas ketina išpirkti jo kontraktą.

Pirmasis 2004 metų NBA naujokų biržos šaukimas tris kartus buvo išrinktas geriausiai besiginančiu NBA krepšininku, dalyvavo aštuoniose "Visų žvaigždžių" rungtynėse, o 2008 metais tapo Pekino olimpinių žaidynių čempionu.

Praėjusiame sezone Vašingtono "Wizards" gretose D.Howardas į aikštelę išbėgo vos devyniuose mačuose, per kuriuos pelnydavo 12,8 taško ir sugriebdavo 9,2 atšokusio kamuolio.

Kaip jau rašėme, D.Howardą homoseksualios orientacijos Masinas Elije praėjusį kovą apkaltino smurtavimu bandant įbauginti, kad jis niekam neprasitartų apie jų santykius.

"Nesu gėjus. Visa ši situacija iš pradžių stipriai skaudino mane. Keletą mėnesių sėdėjau namuose ir galvojau, kad daugiau niekada nebenorėsiu išeiti pro duris. Dabar suprantu, kodėl tiek daug žmonių slepia savo seksualinę orientaciją. Jie tiesiog privalo užsidėti kaukę, nešioti ją kiekvieną dieną. Pajutau labai daug neapykantos, grynos neapykantos savo atžvilgiu", – neseniai televizijos laidoje kalbėjo D.Howardas, tvirtinantis, kad akyse nėra matęs jį apkaltinusio asmens ir nežino jo motyvų.
Eurobasket.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama