L. Dončičius nukalė dar vieną „Mavericks“ pergalę (VIDEO) (Visi rezultatai)

Luka Dončičius žaidė puikiai, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (5/2) laimėjo paskutinių sekundžių dramą namuose prieš Orlando „Magic“ (2/6) – 107:106 (25:28, 29:28, 32:23, 21:27).

Slovėnas per 37 minutes pelnė 27 taškus (9/14 dvit., 1/7 trit., 6/7 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius bei padarė 6 klaidas. Vis tik slovėnas 9 taškus surinko vien per ketvirtąjį kėlinį, o lemiamu metu išprovokavo 2 varžovo pražangas.

Arti dvigubo dublio buvo ir latvis Kristapas Porzingis, šį kartą mačą užbaigęs su 10 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais.

Verta paminėti, kad tai buvo 500-osios Orlando klubo stratego Steve'o Cliffordo rungtynės NBA vyr. trenerio poste. Per šį laiką buvo iškovota 240 pergalių ir patirta 260 pralaimėjimų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Maxi Kleberas 14, Timas Hardaway 13, Dwightas Powellas 12 (8 atk. kam.), J.J.Barea ir Justinas Jacksonas po 11, Kristapas Porzingis 10 (8 atk. kam.).

„Magic“: Aaronas Gordonas 23, Nikola Vučevičius 19 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Michaelas Carteris-Williamsas ir D.J.Augustinas po 13, Markelle‘as Fultzas 11.