Reklaminis skydelis

Smūgis ispanams: Eurolygos astovai iškėlė ultimatumą – turi savaitęEurolygos naujokai ir vieni šio sezono autsaiderių – Las Palmaso „Gran Canaria” klubas – dėl savo arenos kokybės sulaukė griežto pareiškimo iš Eurolygos atstovų.„Gran Canaria” dar tik įsibegėjančiame Eurolygos sezone spėjo sulaukti dviejų skirtingų komandų skundų dėl namų arenos aikštės kokybės, o į juos suskubo reaguoti ir turnyro organizatoriai.

Stambulo „Anadolu Efes” treneris Erginas Atamanas po pergalės svečiuose apie pačias rungtynes nekalbėjo – strategas buvo įniršęs, kad jo žaidėjams teko žaisti „čiuožykloje” ir džiaugėsi, kad pavyko išvengti traumų.Penktadienį turko žodžiams antrino ir Tel Avivo „Maccabi” atakų lyderis Scottie Wilbekinas. Jis tvirtino, kad šioje aikštėje žaisti krepšinį neįmanoma, nes tenka rinktis – rezultatas, ar saugumas.

Po šių skundų Eurolygos organizacijos atstovai apsilankė arenoje ir įvertino aikštelės kokybę. Vos po kelių valandų buvo nuspręsta, kad šioje aikštelėje Eurolygos rungtynės nebebus žaidžiamos, o „Gran Canaria” iki artimiausių savo namų rungtynių turi pakeisti parketą arba ieškotis naujos arenos.

Las Palmaso mieste Eurolygos rungtynės vyks jau lapkričio 22-ąją, kai „Gran Canaria”priims Miuncheno „Bayern” komandos iššūkį.
TV3.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis