„Real“ užtikrintai laimėjo prieš „Olympiacos“ („Anadolu Efes“ nugalėjo „Chimki“)

Eurolygos čempiono titulą ginantis Madrido "Real" (15/3) klubas iškovojo lengvą pergalę aštuonioliktajame ture.

Pablo Laso treniruojami Ispanijos čempionai savo sirgalių akivaizdoje užtikrintai 94:78 (28:23, 26:23, 18:17, 22:15) įveikė Graikijos vicečempionus Pirėjo "Olympiakos" (11/7) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai pataikė 65,6 proc. dvitaškių (21/32) ir net 56,5 proc. tolimų metimų (13/23).

"Real": Anthony Randolphas 16 (8 atk. kam., 3 per. kam.), Gustavo Ayonas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Facundo Campazzo (5 rez. perd.) po 13, Jeffery Tayloras 11 (5 rez. perd.).

"Olympiakos": Zachas Leday'us 15 (8 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas 13 (5 rez. perd.), Vassilis Spanoulis (11 rez. perd.) ir Georgiosas Borgis (6/6 dvit.) po 12, Georgiosas Printezis 11.

***

Pergalių seriją Eurolygos reguliariajame sezone iki trijų iš eilės pratęsė antradienį Kauno "Žalgirį" sutriuškinęs Stambulo "Anadolu Efes" (12/6) klubas.

Buvusio žalgiriečio Vasilje Micičiaus vedami turkai namie 81:72 (23:16, 13:18, 26:17, 19:21) pranoko Maskvos srities "Chimki" (7/11) krepšininkus.

Lemiamas lūžis šiose rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje. Galingai po pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (49:38) ir kontroliavo situaciją iki pat susitikimo pabaigos.

Dar vieną puikų mačą sužaidė V.Micičius, kuris per 28 minutes pelnė 16 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

"Anadolu Efes": V.Micičius - 16, A.Moermanas (9 atk. kam.), J.Andersonas ir B.Dunstonas po 11, D.Balbay'us ir B.Motumas po 7 taškus.

"Chimki": J.Mickey (9 atk. kam.) - 14, T.Crockeris - 12, A.Gillas - 10, A.Zubkovas - 8 taškai.