A. Gudaitis pasižymėjo solidžiu dvigubu dubliu, o M. Kuzminską Vokietijoje stabdė pražangos (L. Lekavičius žaidė rezultatyviai, bet „Pao“ pralaimėjo)

Dvigubą dublį surinkusio Artūro Gudaičio bei Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Milano "AX Armani" (8/10) klubas patyrė dar vieną nesėkmę Eurolygoje.

Penktadienį Italijos čempionai Vokietijoje 87:93 (22:23, 23:30, 23:23, 19:16) nusileido Miuncheno "Bayern" (9/9) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai iš toli pataikė net 66,7 proc. taiklumu (12/18).

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 31 minutę pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 8/8 baudų), sugriebė 10 atšokusiu kamuolių (4 - puolime), blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas ir pats prasižengė 4 kartus. Vidurio puolėjo sąskaitoje - 28 naudingumo balai.

Nuo antrojo kėlinio pradžios žaidęs M.Kuzminskas per 14 minučių įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 3 efektyvumo balus.

"Bayern": Maodo Lo (4/5 trit., 5 rez. perd.) ir Nenadas dedovičius (2/3 trit.) po 18, Petteri Koponenas (3/4 trit.) ir Stefanas Jovičius (4/5 dvit.) po 14, Danilo Barthelis 9, Derrickas Williamsas 8 (6 atk. kam., 4 kl.).

"AX Armani": Mike'as Jamesas 29 (2/5 dvit., 5/10 trit., 10/11 baudų, 5 rez. perd., 9 išpr. praž., 31 naud. b.), Artūras Gudaitis 18 (10 atk. kam.), Dairis Bertanis 11 (2/2 trit.), Vladimiras Micovas 7 (0/7 trit.), Mindaugas Kuzminskas ir Curtisas Jerrellsas po 6.

***

Lukas Lekavičius žaidė rezultatyviai, tačiau jo atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" (8/10) komanda Eurolygoje patyrė dar vieną nesėkmę.

Penktadienį Graikijos čempionai Ispanijoje 68:79 (13:17, 23:20, 16:19, 16:23) nusileido Barselonos "Barcelona" (11/7) krepšininkams.

Nuo atsargionių žaidėjų suolelio antrajame kėlinyje pakilęs L.Lekavičius per 22 su puse minutės pelnė 8 taškus (2/6 dvit., 1/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

"Barcelona": Thomasas Heurtelis 23 (4 kl.), Kevinas Seraphinas 14 (5/5 dvit., 7 atk. kam.), Kyle'as Kuricas (2/3 trit.) ir Victoras Claveras (1/5 trit.) po 8, Ante Tomičius (8 atk. kam., 4 kl.) ir Adamas Hanga po 7... Kevinas Pangosas 2 (16 min., 0/1 trit., 2/4 baudų, 3 rez. perd., 5 išpr. praž.).

"Panathinaikos": Ioannis Papapetrou 17 (4 per. kam.), Lukas Lekavičius, Jamesas Gistas, Nickas Calathesas (5 rez. perd.) ir Konstantinosas Mitoglou (4/5 dvit.) po 8, Deshaunas Thonmasas 6.

Kitą penktadienį L.Lekavičius ir kiti Ricko Pitino auklėtiniai viešės Kaune ir bandys pasiekti revanšą prieš Kauno "Žalgirį".