E. Mockevičius toliau žaidžia naudingai, jo komanda toliau pralaimi

Naudingas Egidijaus Mockevičiaus žaidimas Italijos pirmenybių mače ir vėl neatnešė jo komandai pergalės.

Pezaro "Victoria Libertas" (6/17) klubas svečiuose 70:78 (11:22, 26:23, 10:16, 23:17) pralaimėjo Bolonijos "Virtus Segafredo" (12/11) ekipai.

Aikštės šeimininkai jau antrojo kėlinio viduryje turėjo triuškinantį 18-os taškų pranašumą (36:18), o vėliau per arti varžovų nebeprisileido.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Mockevičius per 35 minutes pelnė 11 taškų (4/9 dvit., 3/5 baudų), atkovojo 9 (6 - puolime) bei perėmė net 4 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, gavo bloką, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 19 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė 26 taškus įmetęs Erikas McCree (3/5 trit., 8 atk. kam.) bei po 13 taškų pridėję Jamesas Blackmonas (2/6 dvit., 2/7 trit., 4 rez. perd.) ir Stevenas Lyonsas (4 per. kam.).

Nugalėtojams Pietro Aradori (3/3 trit., 5 atk. kam.) pelnė 19, Dejanas Kravicas (5 atk. kam.) - 12, Amathas M'Baye (6 atk. kam., 3 bl.) ir Tony Tayloras - po 10 taškų.