Skaudžią traumą patyręs J. Mačiulis aikštę paliko skausmo perkreiptu veidu (VIDEO)

FIBA Čempionų lygoje trečiadienį nesėkmingai ketvirtfinalio etapas prasidėjo Atėnų AEK klubui, kuris ne tik pralaimėjo, bet ir dėl traumos neteko Jono Mačiulio.

34-erių lietuvis kovodamas su priešininku dėl kamuolio nesėkmingai nusileido ant žemės, bei susižeidė ranką.

Puolėjas iš karto susiėmė už rankos ir skausmo perkreiptu veidu raitėsi ant parketo. Krepšininkas tik po kurio laiko pakilo bei patraukė tiesiai į rūbinę.

Per 9 aikštelėje praleistas minutes lietuvis pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.) atkovojo ir perėmė po kamuolį, bei 3 kartus suklydo.

J. Mačiuliui solidarumo žinutes išreiškė tiek Bambergo „Brose“ klubo, tiek Čempionų lygos „Twitter“ paskyros.

Atkaklias rungtynes rezultatu 71:67 (11:10, 17:20, 21:20, 22:17) laimėjo paskutinį kėlinį sėkmingiau sužaidę vokiečiai.

Arnoldas Kulboka liko ant atsarginių suolo.

„Brose“: Cliffas Alexanderis 19, Ricky Hickmanas ir Augustine'as Rubinas – po 12.

AEK: Dušanas Šakota 15, Jordanas Theodore'as 14, Vince'as Hunteris ir Giannoulis Larentzakis – po 12.

Atsakomosios rungtynės po savaitės bus žaidžiamos Atėnuose.