J. Mačiulis išvengė lūžių, manoma, kad pažeisti alkūnės raiščiai (VIDEO)

Kaip kau rašėme, trečiadienį FIBA Čempionų lygos pirmajame ketvirtfinalio mače titulą ginanti Atėnų AEK komanda ne tik patyrė nesėkmę, bet ir prarado vieną lyderių Joną Mačiulį. Graikijos klubas Vokietijoje po atkaklios ir permainingos kovos 67:71 nusileido Bambergo "Brose" klubui, kurio marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje J.Mačiulis po susidūrimo su varžovu atakuodamas krepšį nesėkmingai nusileido ant parketo ir raitėsi ant parketo skausmo perkreiptu veidu. Aikštelėje jis nebepasirodė.

Lietuvos rinktinės puolėjas per 8 su puse minutės spėjo įmesti 2 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovoti bei perimti po kamuolį ir triskart suklysti.

Bambergo ligoninėje J.Mačiuliui lūžimų nenustatyta. Įtariama, kad krepšininkui patempti kairės alkūnės raiščiai.

Šiame FIBA čempionų lygos sezone 34 metų 201 cm ūgio puolėjas per susitikimą aikštelėje vidutiniškai praleidžia po 25 minutes, renka 9,2 taško (34,8 proc. trit.), sugriebia 5,2 atšokusio kamuolio ir atlieka 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Graikijos pirmenybėse J.Mačiuolio rodikliai dar solidesni - 11,5 pelnyto taško (44,1 proc. trit.), 4,6 atkovoto kamuolio ir 1,9 atkovoto kamuolio per 24 minutes.