Reklaminis skydelis

„Panathinaikos“ prezidentas tikisi, kad Š. Jasikevičius sugrįšAtėnų „Panathinaikos“ prezidentas ir generalinis vadybininkas Manos Papadopoulos bendraudamas su Graikijos žiniasklaida atskleidė, jog tikisi, kad į PAO gretas dar grįš Š.Jasikevičius ir Željko Obradovičius.M. Papadopoulos buvo paklaustas ar „Panathinaikos“ bandė į trenerio postą pasikviesti Šarūną Jasikevičių arba Željko Obradovičių, kuomet vyriausiuoju treneriu PAO pasirinko Argirį Pedoulakį.

„Kai kurie dalykai nėra įmanomi. Galėjome mėginti juos vilioti, tačiau žinome, jog mums nebūtų pavykę. Jei jie būtų laisvi, tikrai bandytume. Su šiais treneriais turime puikius ryšius, visada kalbame ir esame draugai. Jie visada priklausys „Panathinaikos“ šeimai.

Noriu tikėti, kad vieną dieną jie abu sugrįš į „Panathinaikos“. Žinau, kad to labai nori fanai, tačiau kol kas jie negali prašyti to, kas nėra įmanoma“, – kalbėjo M. Papadopoulos.

Primename, jog M. Papadopoulos aptarė ir praeityje padarytas klaidas.Jis įvardino du žaidėjus, kuriuos išsaugoti PAO būtų buvę vertinga. Tai – Vassilis Spanoulis ir Ramūnas Šiškauskas. Apie tai skaitykite čia.

„Panathinaikos“ pastarąjį Eurolygos titulą iškovojusi yra 2011 metais.

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis