Paieška


Apsilankyk!Reklama

„Barcelona“ lyderis Th. Heurtelis šiemet nebežaisPirmiausia Thomas Heurtelis nuliūdino Prancūzijos rinktinės gerbėjus, kai paaiškėjo, kad jam dėl kelio traumos teks praleisti pasaulio čempionatą.Tačiau dabar nemaloni žinia pasiekė ir Barselonos "Barcelona" sirgalius, paaiškėjo, kad krepšininkas šiemet nebežais.

T.Heurtelis pasiruošimo čempionatui metu pajuto kelio skausmus ir atvyko į Barseloną tyrimams, buvo skelbiama, kad jam prireiks kelių savaičių poilsio.

Tačiau išsamesnė diagnozė buvo kur kas niuresnė: gynėjui prireikė kelio operacijos, po kurios jis negalės žaisti mažiausiai penkis mėnesius.

Priminsime, kad prancūzas neseniai su katalonais pasirašė kontraktą pagal schemą "2+1", o neoficialiais duomenimis jis per šį laikotarpį uždirbtų net 11 milijonų eurų.

Praėjusiame Eurolygos sezone T.Heurtelis per susitikimą aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 21 minutę, įmesdavo 10,4 taško (45 proc. tritaškių), sugriebdavo 1,9 atšokusio kamuolio, atlikdavo 4,8 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 11,1 naudingumo balo.

Ispanijos pirmenybėse 30 metų 189 cm ūgio įžaidėjo rodikliai buvo dar solidesni - 11,6 pelnyto taško (42 proc. tritaškių), 2,2 atkovoto kamuolio, 5,7 rezultatyvaus perdavimo ir po 14 efektyvumo balų per 22 minutes.

Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama