R. Kurtinaitis „Chimki“ gretas stiprina iš NBA sugrįžtančiu šveduRimas Kurtinaitis jau sukomplektavo Maskvos srities „Chimki“ ekipą kitam sezonui. Paskutinis prie komandos prisijungė Oklando „Golden State Warriors“ puolėjas Jonas Jerebko.Švedas su „Chimki“ sudarė dviejų metų trukmės kontraktą.

R. Kurtinaitis negailėjo komplimentų komandos naujokui: „Jonas yra labai geras žaidėjas, kuris gali žaisti ketvirtoje ir penktoje pozicijose. Jis atvyksta iš NBA, kur rodė gerus rezultatus ir net žaidė 2019 metų NBA finale. Jį žinau dar nuo 2009 metų, kai treniravau Trevizo ekipą. Esu labai laimingas, kad jis atvyko pas mus. Dabar mūsų komplektacija yra baigta. Džiaugiuosi dėl visų naujų žaidėjų. Mūsų darbas bus iš jų padaryti komandą.“

Paskutinį kartą Europos klubui J. Jerebko atstovavo dar 2008-2009 m. sezone, kai vilkėjo Bjelos „Angelico“ ekipos marškinėlius Italijoje.

J. Jerebko rungtyniaudamas NBA gynė Detroito „Pistons“, Bostono „Celtics“, Jutos „Jazz“ ir Oklando „Golden State Warriors“ garbę.

Iš viso NBA lygoje J. Jerebko sužaidė 635 rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnė po 6,3 taško ir atkovojo po 3,9 kamuolio.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama