Italijos Supertaurę iškovojo „Ryto“ varžovų šturmą atlaikęs Sasario klubas

Italijos Supertaurės finale susitiko dvi praėjusio sezono Italijos "Legabasket" lygos finalininkės, o taurę iškovojo Sasario "Banca di Sardegna" klubas.

Jis po permainingos kovos 83:80 (22:11, 19:13, 17:24, 11:21, 14:11) palaužė Venecijos "Umana Reyer" krepšininkus, kurie yra būsimi Vilniaus "Ryto" varžovai Europos taurės turnyro B grupėje.

Sasario krepšininkai puikiai pradėjo susitikimą ir po dviejų kėlinių turėjo net 17 taškų pranašumą - 41:24.

Vis tik Italijos čempionė "Umana Reyer" nenuleido rankų ir po pertraukos ėmė demonstruoti visiškai kitą savo veidą. Per trečiąjį kėlinį Venecijos ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 10 taškų - 48:58.

Ketvirtojo kėlinio metu užvirė kova taškas į tašką, o rezultatas besibaigiant pagrindiniam laikui tapo lygus 69:69 ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Nepaisant įspūdingo "Umana Reyer" sugrįžimo po nokdauno pirmoje rungtynių dalyje per papildomas 5 minutes pajėgesnė buvo "Banca di Sardegna" ekipa, kuri triumfavo Italijos Supertaurės finale ir kėlė į viršų trofėjų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Curtisas Jerrellsas, kurio kraityje 19 taškų, Dyshawnas Pierre'as surinko 14, Jamelas McLeanas - 13, Miro Bilanas pridėjo 9 taškus.

"Umana Reyer" pirmaisiais smuikais griežė Jeremy Chappellas ir Michaelas Bramosas, kurių sąskaitose atitinkamai 19 ir 15 taškų, Arielis Filloy'us pridėjo 13, Michaelas Wattas ir Gašperas Vidmaras po 11 taškų.