Reklaminis skydelis

Italijos Supertaurę iškovojo „Ryto“ varžovų šturmą atlaikęs Sasario klubasItalijos Supertaurės finale susitiko dvi praėjusio sezono Italijos "Legabasket" lygos finalininkės, o taurę iškovojo Sasario "Banca di Sardegna" klubas.Jis po permainingos kovos 83:80 (22:11, 19:13, 17:24, 11:21, 14:11) palaužė Venecijos "Umana Reyer" krepšininkus, kurie yra būsimi Vilniaus "Ryto" varžovai Europos taurės turnyro B grupėje.

Sasario krepšininkai puikiai pradėjo susitikimą ir po dviejų kėlinių turėjo net 17 taškų pranašumą - 41:24.

Vis tik Italijos čempionė "Umana Reyer" nenuleido rankų ir po pertraukos ėmė demonstruoti visiškai kitą savo veidą. Per trečiąjį kėlinį Venecijos ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 10 taškų - 48:58.

Ketvirtojo kėlinio metu užvirė kova taškas į tašką, o rezultatas besibaigiant pagrindiniam laikui tapo lygus 69:69 ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Nepaisant įspūdingo "Umana Reyer" sugrįžimo po nokdauno pirmoje rungtynių dalyje per papildomas 5 minutes pajėgesnė buvo "Banca di Sardegna" ekipa, kuri triumfavo Italijos Supertaurės finale ir kėlė į viršų trofėjų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Curtisas Jerrellsas, kurio kraityje 19 taškų, Dyshawnas Pierre'as surinko 14, Jamelas McLeanas - 13, Miro Bilanas pridėjo 9 taškus.

"Umana Reyer" pirmaisiais smuikais griežė Jeremy Chappellas ir Michaelas Bramosas, kurių sąskaitose atitinkamai 19 ir 15 taškų, Arielis Filloy'us pridėjo 13, Michaelas Wattas ir Gašperas Vidmaras po 11 taškų.
Eurobasket.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama