Lietuviai buvo ryškūs, bet Tartu klubas į FIBA Europos taurę nepateko

Tartu "University" klubas, kurio marškinėlius vilkti trys lietuviai, FIBA Europos taurės turnyre ateinantį sezoną nerungtyniaus.

Estijos ekipa atsakomose kvalifikacinėse rungtynėse išvykoje 87:99 (21:27, 17:19, 23:27, 26:26) nusileido Joensū "Kataja" krepšininkams iš Suomijos.

Pirmąsias rungtynes Tartu mieste estai laimėjo 6 taškų skirtumu - 78:72, tačiau šios persvaros atsakomajame mače išsaugoti nesugebėjo.

Puikų asmeninį pasirodymą surengė Martynas Mažeika, kuris per 36 minutes pelnė 24 taškus (3/8 dvit., 3/4 trit., 9/11 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, kartą perėmė kamuolį ir surinkęs 24 naudingumo balus aikštę paliko dėl išnaudoto pražangų limito.

Antras pagal rezultatyvumą komandoje buvo kitas lietuvis Adomas Drungilas. Aukštaūgis per 24 minutes įmetė 17 taškų (2/7 dvit., 3/4 trit., 4/8 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, dukart perėmė kamuolį, išnaudojo asmeninių pražangų limitą bei užfiksavo 14 naudingumo balų.

26 minutes ant parketo praleidęs Grantas Vasiliauskas pasižymėjo 14 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 2/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, tiek pat kartų suklydo, kartą prasižengė bei surinko 14 naudingumo balų.

Tartu klubo gretose tarp lietuvių rezultatyvumu išsiskyrė Robertas Valge, kurio kraityje 15 taškų.

"Kataja" į pergalę vedė Jarredas Ogungbemi-Jacksonas ir Brandonas Waltersas, kurie atitinkamai įmetė 23 ir 22 taškus.