Rungtynių eigą kontroliavusi CSKA įveikė Vokietijos čempionus

Antrą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Maskvos CSKA (2/0) klubas.

Armiečiai namuose 79:68 (22:18, 25:22, 13:10, 19:18) nugalėjo Vokietijos čempionę Miuncheno "Bayern" (1/1) ekipą.

Dimitro Itoudžio auklėtiniai šiame susitikime pirmavo didžiąją dalį laiko. CSKA krepšininkai atsilikinėjo tik ansktyvoje mačo stadijoje kuomet rezultatas buvo svečių naudai - 13:14. Pirmą kėlinį sėkmingiau užbaigę šeimininkai išsiveržė į priekį - 22:18.

Nors bavarai ir antrajame kėlinyje kvėpavo į nugarą CSKA žaidėjams, pastarieji kontroliavo rungtynių eigą - 36:29.

Ketvirtajame kėlinyje intriga ėmė blėsti, kai po Rono Bakerio tolimo metimo aikštės šeimininkų pranašumas pasiekė 14 taškų atžymą - 70:56.

Mačo pabaigoje svečiams dar pavyko kiek aptirpdyti Eurolygos čempionų pranašumą, tačiau intrigos atkurti jau nebebuvo laiko - 79:68.

CSKA: W.Clyburnas (8 atk. kam.) - 15, J.Voigtmannas (12 atk. kam.) ir J.Bolomboy'us po 10, K.Hinesas - 8, M.Jamesas (1/5 trit.) ir A.Voroncevičius po 7 taškus.

"Bayern": G.Monroe (10 atk. kam.) - 17, N.Djedovičius - 12, D.Barthelis - 10, M.Lo - 9, P.Koponenas - 7 taškai.