J. Carrollas nebijo „Žalgirio“: „Esu įsitikinęs mūsų ekipos sėkme“ (P. Laso komentaras)Madrido „Real“ komandos snaiperis Jaycee Carrollas prieš artėjančią dvikovą su Kauno „Žalgiriu“ pareiškė, kad yra ramus dėl pergalės.„Esu įsitikinęs mūsų ekipos sėkme. Per pastaruosius metus mes visada laimėdavome prieš „Žalgirio“ komandą. Tačiau kiekvienos rungtynės yra nauja istorija ir tokia statistika neturi daug reikšmės. Mes prieš „Žalgirį“ visada sužaisdavome gerai, tačiau visada manome, kad artėjančios rungtynės bus sunkesnės“, - teigė J. Carrollas.

Tuo tarpu „Real“ vyriausiasis treneris Pablo Laso kalbėjo, kad „Žalgiris“ dėka Šarūno Jasikevičiaus išlaiko savo identitetą.

„Fanai ten visada triukšmingi. Ta arena yra nuostabi. Per keletą pastarųjų metų „Žalgiris“ atrado savo identitetą. Nepaisant to, jog jie keičia žaidėjus kiekvieną sezoną, visa komanda supranta trenerio filosofiją. Jie prieš mus buvo arti pergalės paskutinius du kartus, o išvyką į Kauną laikome viena sunkiausių.

„Žalgiris“ pakeitė savo žaidėjus baudos aikštelėje, dabar jie turi Landale‘ą, Hayesą ir Leday‘ų, kurie gali išplėsti aikštę bei žaisti baudos aikštelėje. Milaknis išjudina komandos žaidimą, Ulanovas kietai žaidžia nugara, o taip pat solidų žaidimą rodo Grigonis ir Lekavičius“, - sakė specialistas.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama