R. Giedraitis žaidė solidžiai, bet ALBA nusileido „Barcelonai“ („Valencia“ nusileido „Anadolu Efes“)

Nesunkią pergalę Eurolygoje pasiekė Barselonos „Barcelona“ (3/0), namie 103:84 (19:25, 27:19, 26:17, 31:23) nugalėjusi Berlyno ALBA (1/2) krepšininkus.

Berlyno klubas sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmosios 10 minučių atkarpos pirmavo 8 taškais, bet jau antrajame kėlinyje viskas stojo į vietas, o po didžiosios pertraukos katalonų pranašumas niekam klausimų nekėlė.

Pralaimėjusiems Rokas Giedraitis per 25 minutes pelnė 17 taškų (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 3/7, baudos 4/4) ir buvo rezultatyviausias žaidėjas svečių gretose. Jis dar perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

Nugalėtojams buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 3/4 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 blokus bei surinko 7 naudingumo balus.

„Barcelona“: Cory Higginsas 22, Nikola Mirotičius 18, Ante Tomičius 15.

ALBA: Rokas Giedraitis 17, Peytonas Siva 12, Tyleris Cavanaugh 11, Nielsas Giffey 10.

***

Absoliučia Eurolygos autsaidere ir vienintele pergalės skonio nepajutusia komanda liko Europos taurės laimėtoja Valensijos "Valencia" (0/3).

Ispanijos klubas namie po permainingos kovos 78:83 (27:23, 19:16, 17:30, 15:14) nusileido turnyro vicečempionams Stambulo "Anadolu Efes" (2/1) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių pirmavo 46:39. Po ilgosios pertraukos Turkijos čempionai perėmė žaidimą į savo ranklas ir ketvirtį laimėjo 30:17, o nerezultatyviame paskutiniame kėlinyje tiesiog išlaikė persvarą.

Valensijos krepšininkai šiame susitikime vos 3 kartus stojo prie baudų metimo linijos (3/3), varžovai - penkiskart daugiau (13/15).

"Valencia": Bojanas Dubljevičius 22 (9/11 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Samas Van Rossomas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Brockas Motumas 11, Alberto Abalde 7 (6 atk. kam, 3 rez. perd.).

"Anadolu Efes": Krunoslavas Simonas 19 (7/8 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.), Vasilije Micičius (4/6 dvit., 1/6 trit., 4/4 baudų, 12 rez. perd., 4 kl.) ir Alecas Petersas (6/6 dvit., 7 atk. kam.) po 15, Shane'as Larkinas 13 (4 per. kam.), Bryantas Dunstonas 10 (7 atk. kam., 2 bl.), Rodrigue Beauboisas 9.